şükela:  tümü | bugün
  • bugün fark ettim bu amına koyduğumun şeyini.

ulan dört tane kriterim vardı altı üstü:

maç başlıklarında link dilenenler,
    maç başlığında ana avrat küfredenler,
    akpliler,
    sözde şakalı komiklikli troller.

lan engelle diyorum engellemiyor. engelle diyorum engellemiyor. baktım engelli sayısına, 5000. kolpadan sildim birini, başka birini engelle dedim, şırak diye engelledi.

yazdığınız kodu sikeyim. bin türlü yavşak dolu, bir kısmından kurtulsan da öbür kısmından kurtulamıyorsun. üç beş tane badi var, ele gelir adamlar bulayım derken sikik sokuk tiplerle muhatap oluyorum. tipini siktiklerim bir daha karşıma çıkmasın diyorsun, olaya gel.

yazdığınız kodu bir daha sikeyim.

ek: hee, tabi. siktirin. yarak kafalılar. şuna bakın bir:

(bkz: #65704802)

başlık: 19 ocak 2017 aylin nazlıaka'nın kelepçe eylemi
    entry: millet olarak bir dahaki sefere kırbaç beklediğimiz yaratıcı milletvekili. (bkz: seni çılgın seni)
    yazar: en optimist humanist

bu boktan karakterle mi muhatap olacağım illa amına koyim?

sizin boş vaktinizi sikeyim. sizin fikrinizi de sikeyim. fikirmiş. şu entry'de bir fikir bulun, ben de size hak vereyim.

yarak kafalılar.
  • kendi yazıklarından başka bir şey okumak istemeyen yazar yakarışı.
  • sırf engellemek için takip ettiğim başlıklar oluyordu. 5000'i doldurduktan sonra bazılarını engelleyebilmek için bazılarını listeden çıkarmak zorunda kaldım. o gün bu gündür azılı arsızlardan başka hiç kimseyi engellemiyorum.

(bkz: troll++)
  • (bkz: ayarlar->hesabı kapat)

konu kilit.
  • tahammülsüzlüğün sözlükte vücut bulmuş halini gözümüzün önüne seren bir yazar serzenişi. ve bu tahammülsüzlük beni ürkütüyor, ülkemin geleceği için endişeleniyorum.

bence, burada bir yazarı dahi engellemek, kendinden başka farklı düşüncelere karşı savunma moduna çekilmek acizlik göstergesi iken, beş bin yazardan söz etmek nasıl bir şeydir, çözemiyorum.

kelime bunlar kelime lan; ne kadar korkuyorsunuz kelimelerden, düşüncelerden? ne gibi bir zarar verebilir kelimeler size?

hayat çok garip yahu, vallahi bak.
  • -maç başlıklarında birbirine ana avrat küfür edenler
    -bu ülkenin milli değerlerine küfür edenler
    -açık açık terör örgütü propagandası yapanlar
    -insanlıktan nasibini almamış ırkçı ve faşistler
    -spam yapanlar

sırf bunları engelleyince zaten 3-4 bin engelliye ulaşıyorsunuz. engellediğiniz kişilerin çoğu kısa zaman sonra uçmuş oluyor ama engellenenler listesinde yer işgal etmeye devam ediyorlar. belki bir adam 10 defa uçurulup 11 defa hesap açıyor ve onu 11 defa engellediğiniz için 11 kota yenmiş oluyor. engellediğiniz biri uçurulunca listeden çıkartılmalı ki yeni engelleneceklere yer açılsın.
  • kaldırılması gereken limittir. başkalarını engellemek düşüncelere tahammülsüzlük falan da değildir. özellikle maç başlıklarında ve game of thrones başlığında link dilenenler bu başlıkları takibi iyice imkansız hale getirdi. özellikle game of thrones başlığı bir önceki entry'de link verilmesine rağmen hala link dileniyorlar. google'a yazıp bakmak veya başlığa göz gezdirmek akıllarına gelmiyor paşazadelerin. şimdi bu heriflerin yazdıklarını ben okusam ne olur okumasam ne olur. google kullanmaktan aciz insanların yazdıklarını önemseyecek halim yok.
  • bu da bambaşka bir işsizliktir. oğlum hadi 100-200 hatta ve hatta 500-600 kişi engellersin de 5000 kişi de engellenir mi ya hiç mi üşenmez insan?
  • kaldırılması iyi olacak limittir. zira engelle fasilitesinin işsizce değil, sözlüğün ortalama seviyesi tipik bir anadolu kahvehanesi ile denk olduğundan pervasızca kullanımı söz konusu olmaktadır.

başlık: hiroşima'ya atom bombası atılmış olması
    mal yazar1: kimseye bir şey olmamış olduğunu umduğum olay.
    mal yazar2: biliyorsunuz japonya müslüman bir devlet olmadığından
    mal yazar3: bu entryi ak parti döneminde yazdığım olay
    mal yazar4: reserved

başlık: herhangi bir başlık
    gerizekalı tembel: fikri olanlar yeşil.

başlık: uzaylıların üç gözü olması
    sjw salağı: onların da canlı olmalarını kabullenemeyip türcülük yapan aşağılık pislik mahlukların eleştirdiği olay

başlık: x kampanyası
    iki satır entry yazacak kadar önemsemeyen vicdan tatmincisi: up

başlık: spor başlıkları
    oksijen israfı: tinerci, şikeci, renkli, zart zurt.

şimdi bunlara yandaş ve muhalif çomarları, küfür edenleri, ikili iletişim adabından bihaberleri, yazar engellemenin sansür olduğunu düşünenleri falan ekledikten sonra sözlüğün yazar alım hızını düşünün.

ps. limitin kaldırılması yetmez, engellenilen yazarların engelleyenin entrylerini de görememesi gerekir. hem böylece "engellemek sansürdür" sjwleri de susturulmuş olur.