• yozgat,kırıkkale,çorum.
  • burdur, bilecik, aksaray.

bu üç il gerçekten il mi kimsenin emin olmadığı iller. nerde diye sorsan bu üç ilin sakinleri ve üç beş komşusu dışında kimse yerini bilmez. o zaman niye varlar.

yozgat kesinlikle bu illerden biri değildir. yozgat olmasa nasıl eğleneceğiz lütfen. birazcık saygı.

edit: aksaray'la ilgili ciddi itiraz mesajları alıyorum. bu yüzden oylar yeniden sayılacak. aksaray gereksiz çıkmazsa bayburt'u listeye alacağım.
  • nauru, tuvalu ve maza'dır kanımca. bahsi geçen şehirler burdur'dan, bilecik'ten ve aksaray'dan daha küçük ve anlamsızdırlar.
  • 15-20 şehir haricinde tüm illerimiz üç aşağı beş yukarı aynı gereksizlikte ve korkunç çomarlıkta olduğu için sıralama yapmanın epey zor olduğu durum.

ama ben yine de

erzurum
    yozgat
    konya

diyorum.
  • aksaray,
    nigde,
    kilis
  • buraya yığınlarca şehir yazacaksınız ve kimse bitlis yazmayacak.çünkü haberiniz bile yok.çorum,yozgat bunlar pelesenk olmuş şehirler.o yüzden bitlistir kardeş.
    bitlis nerde bilen varmı,en son bitlisi bir haberde bir aksiyonda duyan oldumu,tartışmasız bitlis.
    kayıp şehir bitlis
  • tokat
    yozgat
    çankırı
  • bugünlerde yaşadığımız bunca problemin ilk tohumlarının "komünizmle mücadele" adı altında atıldığı "erzurum" ilk sıradadır. yükselişine dış güçlerin engel olduğu yozgat ikinci sırada. üçüncü sırada ise tanıdık bir şehir, rize. melekle.. pardon, amaçsızlar şehri.
  • kesinlikle kırklareli,edirne ve tekirdağdır 3 ile gerek yok sadece trakya yeter bea
  • 81 düzce, 82 musul, 83 kerkük.
hesabın var mı? giriş yap