şükela:  tümü | bugün
  • ilk defa uçağa mı bineceksiniz?

altı üstü bir saati geçmeyecek yolculuğunuzda ikramları, uçağın markasını, modelini, konforunu hiç mi umursamıyorsunuz?

neye göre karar vereceksiniz? tabii ki hostesler. uçuş tecrübesi yüksek ekşicilerin katılımıyla bu problemimizin de üstesinden geleceğiz ve kararımızı kolayca verip hazzımızı yüksek uçuşa geçireceğiz.

güzellik sadece insan kaynaklarına bakmayan, şıklığa ve üniformaya da bakan bir unsursa benim tercihim, ortalama overall rankingte atlasjet'ten yanadır efendim.

iyi uçuşlar dilerim.
  • (bkz: borajet)
  • bi 50 defa uçağa binmişimdir, 10-15 farklı havayolu firmasıyla uçmuşumdur, hiçbirinde de öyle çok güel hosteslere rastlamadım.
    asıl söylemek istediğime gelirsek: bırakın olm bu işleri, valla bak. para kazanmak için çalışan insanları seks objesi olarak görmekten kurtulun (her ne kadar bu başlıkta güzellikten bahsedilmiş olsa da hostes denilince herkesin aklına ne geldiği malum), onlara yan gözle bakmayın. çok sinir bozucu bişey değil mi bu?
  • (bkz: atlasjet)
  • thy değildir efenim
    her seyahatimde dikkat ettim dişlek hostes seçmişler, dişlek olmazsa iyi hostes aslında.
    minik bir not: ağız ve diş konusunda hassasim yoksa asla yargilamak değil amacim
  • atlasglobal
  • (bkz: aeroflot)
  • yozgat'ın gurur kaynağı aeroflot olmasaydı eksik kalacaktı bu anket, şükür ki gelmiş.

bu arada, tabi ki atlas globaldir.
    thy anlayışlı, sevecen.
    onur air mutsuz, tahammülsüz.
    pegasus yorgun, güleryüzlü olmaya çalışan.
    atlas seksi...
  • (bkz: atlasglobal)

kırmızı vintage üniformalarıyla da muhteşem oluyorlar.

ayrıca, söz konusu kırmızı üniforma thy, onur ve pgs gibi şirketlerin, lise üniforması tadında itici soluk lacivert üniformalarından çok çok iyidir.