1. efendim nedir; diyelim bir piyasa turuna çıktınız, gittiniz gördünüz türlü türlü hatun var. ne bileyim işte, almanı var, iskoçu var, amerikanı var, balık etlisi var, evlisi var, bekarı var, dulu var, efendime söyliyim, pms'i var, psikopatı var, motoru var, varoğlu var.
    her toplum da kendine göre bir kültür meydana getirmiş; üçüncü buluşmada vereni var, alkolü fazla kaçırınca vereni var, önce gösterip sonra vermeyeni var bilmemne. şimdi, turunuzu tamamladınız kabataş'tan indiniz istanbul'a, bir arkadaş sohbetinde sordular, "nedir abi, nasıl buldun piyasayı, hatunları?", herkese tek tek motorların busu iyi, balık etlilerin şusu iyi anlatmaya mı uğraşacaksınız, değmez, anlamazlar, "valla birader gezdim gördüm, anladım ki, en güzel kadın hemen veren kadındır" diyiverin. ya duymak istediklerini duymuş olmanın sevinci ile gülümseyeceklerdir ya da neden oldugunu bilmedikleri bir alaycı kahkaha atıp "doğru söylüyorsun" diyeceklerdir, üstelik siz de elin adamına mantıklı neden gösterme zahmetinden kurtulmuş olacaksınız. ve tabi soran olursa "sanane ben böyle tespit ettim, git gör sen de başka türlü tespit et" deme hakkınızı her zaman saklıdır. böyle işte.

(kaynak: sirius)

(bkz: en güzel ırk beyaz ırktır)
    (bkz: en güzel et beyaz ettir)
    (bkz: en güzel renk beyazdır)
    (bkz: en güzel boya filli boyadır)
    (bkz: en güzel telefon nokia'dır)

en güzel kadın hemen veren kadındır hakkında bilgi verin