• erbakan 73 seçimlerinde millî selâmet partisi çatısı altında meclise girip, koalisyonla hükûmete de ortak olunca, cumhuriyet halk partili bi vekil erbakan'a, "taaddüd-i zevcât (çok eşlilik) ne zaman geliyor hayırlısıyla?" diye espri yapmış da, erbakan "yakında 449 oyla parlamentodan çıkartırız" diye mukabele etmiş. adam "neden 450 değil" şeklinde suâlini yenileyince de "akşam evde herkes karısına 'o bir oyu ben verdim' diyebilsin diye" demiş.

bu başlık da onun gibi. herkes karısının, sevgilisinin burcunu filan yazıyor. öcü gibi korkuyor bu erkek milleti kadın yoldaşlarımdan...

not: muhtemel hanımımın burcudur. henüz meçhul ama olsun.
  • akrep , yengeç , balık tek geçerim üçü de 10 numara 5 yıldız anket var dediler uçaktan atladım geldim allahıma adrenalin*
  • burcu önemli değil, sevmeye değecek adamı bulan her kadın güzel sever.
  • burcu kim lan? güzel seviyorsa beni de sevsin.
  • aslan burcu kadını kadar güzel seven , heyecanı gitgide yükselen, aşkından çıldıran başka bir burç kadını yoktur.

lâkin gururu incinirse ya da o yükselirken siz hızını kesmeye meyillenirseniz ters köşe yapar bir başkasına yükselmeye başlar.

kesmeyin önünü.
  • ulan balık kadınına sevgini ver, güven ver. sonra arkana yaslan, çocuklarının güzelce büyüdüğünü izle.
  • aslan olmadığı kesindir, aksini iddia eden etmesin
  • hangisi olduğunu bilmiyorum ama kesinlikle en kötü seven başak burcudur. sürekli hesap kitap ve ilişkiye odaklanamama. siktigimin ilişkisini az rahat bırak da spontane gelişsin bazı şeyler değil mi?
    not: kontrolünü siktigimin başağı.
  • (bkz: yengeç) gözünüz kapalı sevin bu kadınları.

(bkz: balık) bulaşmayın. melankolik olursunuz.

(bkz: boğa) ocağınıza incir ağacı diker bu kadınlar. boğazına para yetiştiremezsiniz.

(bkz: ikizler) kaçınnnnnn. arkadaş bile olmayın derim.

edit : tüm bunlar boğa burcu erkeği tespitleridir. yatırım tavsiyesi değildir,olamaz,olmamalı.
  • layık olmayı bilen için boğa burcudur.
hesabın var mı? giriş yap