• ben.

yağmurda dolaşmayı çok severim ama sabahın 7sinde işe giderken değil. servisten indiğimde bile açarım o şemsiyeyi. saçım bozuluyor :p
  • benim.

zerre haz etmiyorum yağmurdan. saçlarım da hemen kabarıyor zaten.

sevdiğimle romantik bir yürüyüş yapmıyorsam, kollarımızı havaya açıp gökyüzüne yüzümüzü dönüp tatlı tatlı dönmüyorsak, eee ne anladım ben bu ıslanmadan. ne diye ıslanayım ki?

güneş gözlüğüm ve şemsiyem ayrılmaz parçalarım benim.
  • “üşenmiyor mu acaba ? “ diye merak ettiğim insandır..
  • gözlüklü olabilirler. şemsiye taşımayı sevmediğimden şapkayla kapşonla vs. idare ediyorum ama gözlükle yağmur dert gerçekten.
  • ben bu inananlardanım ve üstelik 1,5 mt den hallice boyumla tam bir şemsiye teröristi diyebilirsiniz bana (ben demem şemsiyem ile kimseye kastetmiyorum sonuçta ama bunu kaale alan yok).. tek gerekçem saçımın & makyajımın bozulmaması hem de.. bunu itiraf edince sözlük standartlarına göre ne kadar bet ne kadar iğrenç bir insan olduğum aşağıdaki gerçeklerle sabitlenmiştir sanırım;

-türk kadınıyım
    -boy fukarasıyım
    -makyaj yaparım
    -şemsiye kullanırım (yağmur diye bir şey var ama olsun)

iyy iğrenç ben =\
  • hayattan keyif almayı bilmiyordur..
  • yağmurun çok zararlı bir şey olduğunu biliyor olabilir. tıpkı "bir şey"in ayrı yazılması gerektiğini bildiği gibi.

(bkz: sinüzit)
  • dere gordu mu yaz kis ayirt etmeden pacayi sivayip dalan, toprak gordu mu ayakkabiyi corabi cikarip basan, kar gordu mu ustune atlayan, yagmur gordu mu kafayi yukari kaldirip islanmak isteyen biri olaraktan kiniyorum bunlari. he hemencik de saciniz bozuluyo amk. vapirdan, metrodan cikar cikmaz acin o semsiyeleri sokun gozumuze. sukur gote sokmiyonuz. o degil de tgif. drink responsibly.
  • kendini şeker zannediyor olabilir
  • belki gözlük kullanıyordur.
hesabın var mı? giriş yap