• (bkz: balta)
  • (bkz: minoset)
    tapılası bir ilaç
  • kitap
  • mideye en kallavi zararı verendir.
  • universitedeyken bir gun derste basim cok agriyordu o sirada yanimda oturan yabanci uyruklu, sanirim turkmenistan, bir kiz bana turbanina ilistirdigi igneyi cikarip verdi ve sol elinin isaret parmagindaki yillanmis igne yarasini gosterdi. al bunu parmagina delik acip kanat bas agrin gecer dedi. sasirdim ve acikcasi denemeye deger deyip yaptim biraz acidi ama 10 dakika kadar sonra bas agrimdan eser kalmadi. hep boyle yapiyormus sanirim parmaktaki aciya odaklaninca basinin agrisini unutuyorsun. bu da ilginc bir yontemdir ise yaradi mi evet ama migren agrilarinda is gorecegini zannetmiyorum.
  • anne elidir. nereniz ağrırsa ağrısın anneniz elini oraya koyduğu an olay bitmektedir. ömürleri uzun olsun..
  • en iyi ağrı kesiciden ne anladığımıza bağlı olarak listenin sonundaki ilacın en başa, en baştaki ilacın en sona geçebileceği anket başlığı.

tablet için söylersek farklı birşey çıkar ortaya, enjeksiyon formları olanları koyarsak farklı birşey çıkar. yan etkisi düşük bağımlılık yapmayan diye sıralarsak başka birşey olur, bağımlılığı yan etkiyi sallamaz isek bambaşka birşey. doktorum ancak öneride bulunmayacağım çünkü saçma bir başlık. başlıkta büyük oranda bağımlılık yapma durumuna, yan etkilerine bakılmaksızın şiddetli ağrılarda dahi yüksek etkinliği olan bir ilaçtan bahsediliyor gibi genel olarak, en azından amaçlanan bu gibi.

şuku moduna alıyorum 1)arveles 2)gripin olarak görünüyor, an itibarıyla morfin 3. sırada kendine zor yer bulmuş. kusura bakmayın da böyle listenin taa amk.
  • mu reseptorunden dolayi morfindir. ustune yoktur.
  • (bkz: siksolin)
    bir vurdur, bir şeyin kalmaz.
hesabın var mı? giriş yap