şükela:  tümü | bugün
  • bazen basa gelen..

sevgili en iyi arkadasım, bunu okurmusun bilmiyorum.
    ama ben sana inandım.
    ben seni cok sevdim.
    ben sana guvendim.

eger gercekten guvenilir, gercekten saygılı, gercekten sevgi dolu olacaksan egrinle dogrunla, manyaklıklarınla psikopatlıklarınla, sekerliklerinle deliliklerinle, bollukta, parasızlıkta, aglama krizlerinde, nesende ve muzurluklarında olene kadar yanında olacagımdan suphen olmasın.

ama sana gozu kapalı guvenemeyeceksem bir daha beni arama.
    cunku sıradan arkadaslardan cok var.
  • sevgiliden ayrılmak kadar koyar insana. kötü bir histir.
  • bir yolun daha sonuna geldik.
    temelli cıkıyor hayatımdan.
    umarım bize dair guzel seyleri hatırlarsın.
    yolun ısık olsun..
    sevgiler
  • eğer mevzu ciddi bir sebeptense barışmak daha zor olur diğerlerine göre. hatta belki hiç barışılmaz. barışılsa bile eski tadı olmaz o arkadaşlığın dostluğun. insan beklemediği kişilerden yara alınca kapatamıyor kolay kolay.
  • en çok acıtansa aslında sana karşı hissettiği kinin çok öncelere dayanması ve seninle olan arkadaşlığını bitirmek icin fırsat kollaması.

sevmemek için sebebin varken yüzüme gülmeseydin keşke.
  • öncelikle bu eylem için bir adet en iyi arkadaş gerektiğinden kimine lüks bir harekettir, o yüzden tırışka bir sebeple kalp kırmışsanız onarmak üzere harekete geçin. ha "haklı" sizseniz; bakın en iyi arkadaş kavramı çoğunlukla karşı taraftan alınan etkiye karşı yaratılan kişisel bir tepkidir. eğer addettiğiniz titleın karşı taraf için size karşı kullanıldığından emin değilseniz yolunuza devam edin gitsin. kendinizi makul dereceden fazla yiyip bitirmek yazık olacaktır. demek istediğim en iyi arkadaşın en iyi arkadaşı olmamak kulağa pek hoş gelmiyor dimi, eminim hissiyatı bok gibidir.

kaldı ki bu öyle kolay dağıtılacak ve harcanacak bir ünvan gibi de durmuyor. muhtemelen sizden bir tane daha siz yaratacak kadar bilgi paylaştınız bu insanla. küsmek eyleminin sizde bu kadar acı yaratması da bu yüzden.

küsmek de ne ezik laf aq. sinirimi bozdu.
  • en iyi arkadaşlardan birinin küstahlık yapması, ozensiz davranması ya da bencilce duruşu sebebiyle olan olaydır.

en iyi olmayan sıradan arkadaşla küsmek diye niye başlık yok? cünkü cok sikledigimiz bi rolay degildir. fakat en iyi arkadaşın ibneliği ve satıcılıgı yüzünden küsmek daha cok koyar adama.
  • arabulucular devreye girer ve " abi sana kız mı yok diyen o adamı üzüyorsan kalbin kurur lan hayvan irisi" der. sonra uzaklara baksın bi zahmet, belki oradan kısacık mini şortuyla geçen bi adet kız vardır.
  • tam da propaganda izledikten sonra karşıma çıkan başlıktır. gece gece 2 oldu en iyi arkadaşınla küsme ! mesajı, hayırdır inşallah.
  • hayattan soğutur , depresyona sokar.