şükela:  tümü | bugün
  • cumhurbaşkanı başdanışmanı özlem zengin'in ifadesi.

"cumhurbaşkanı başdanışmanı özlem zengin, fikirlerin zor zamanlarda geldiğini, en iyi fikirlerinin de bulaşık yıkarken geldiğini söyledi.

zengin, bingöl ticaret ve sanayi odası’nın 81 kentten gelen kadın girişimcilerle düzenlediği ulusal kadın girişimciliği kongresi’ne katıldı.
    kadınlar hakkında konuşulurken kalıpların dile getirildiğini ifade eden zengin, kadının fikrinin öne çıktığını, bu tür fikirlere öncülük etmeleri gerektiğini ifade etti.

zengin şöyle devam etti: “artık dünya pırıltılı bir şeyler arıyor. orijinal bir fikir arıyor. bu orijinal fikri bulmaya kadınlar bence çok yakın. neden yakınlar? kendi hayatımda hep gözlemlemişimdir. fikirler kolay zamanda gelmez. hep zor zamanda gelir. kadınların hayatı da hep böyledir. samimiyetle söylüyorum, en iyi fikirlerim hep bulaşık yıkarken aklıma gelir.”

kaynak: diken.com
  • ulkenin neden bu hale geldigini ozetleyen bir cumhurbaskani basdanisman sozu.

ben erkek oldugunu sandim, dedim ailenin babalarina mesaj gonderiyordur bulasiklara yardim edin diye, megersem kadinmis. bi insan kendini ancak bu kadar asagilayabilir.
  • yine saçmalamışsınız. bulaşık yıkarken bir fikir gelmesinin neresi kendini aşağılamak? bulaşık yıkamanın neresi kendini aşağılamak? bok içinde mi yaşasınlar, nereden biliyorsun evlerinde iş bölümü olmadığını? kadın girişimcilik kongresinde kadınlara daha yaratıcı olduklarını söylüyor ama gerici damgası yemiş. neden? çünkü bulaşık yıkıyor. işte ülke bu yüzden bu halde. bulaşık yıkayan aşağılık kadınlar yüzünden!
  • bir şeyi de abartmayın lan, günahım kadar sevmem ama bulaşık yıkamak kadınların boynunun borcudur dememiş, bir tecrübeyi paylaşmış .
    erkekler için de aynısı geçerli, bunda abartılacak bir şey yok ki.
    temizlik yapmak ayıp günah ya da aşağılık bir şey mi ?
    zamansızlık bir bahane değilden öte bir açıklama görmüyorum.
  • bulasik yikarken ulkenin hangi sorununa ne katkida bulunmus onu da deseymis usteki trollere katilirdim.
  • o da bişey mi ?!

sen beni tuvalette 15. dk.dan sonra gör!
  • bulaşık makinesinin milletimize kurulmuş bir komplo olduğunu ortaya koyan laf öbeği.
  • bakınız çok enteresan ;bu hanım cumbabanın başdanışmanıymış.

en iyi fikirleri bulaşık yıkarken aklına geliyor.

çünkü en iyi fikirler en zor zamanlarda akla gelir diyor hanımefendi.

buradan hayatındaki en büyük zorluğun bulaşık yıkamak olduğunu çıkarıyor ve başarılarının devamını diliyorum.

kim bilir kimin nesi.danışman kontenjanı.temiz 20 bini var aylık.kocası da bilal in danışmanı olsa ohoooov.

devlet kuruyorlar ne edek?

vanaları kapatalım?

vay yavrum vay .makineye yıkattı ellaam.
  • bulaşık yıkamak çok mu zor? bulaşık yıkarken akla gelen fikirden kimse bir hayır görmüş mü diye merak ettim şimdi. böyle bir durum olsaydı ekşici yazarlar kesin farkederdi durumu.
  • benimde münübüs te şiki şiki baba dinlerken.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)