şükela:  tümü | bugün
 • uzun süren araştırmalarım sonucu bulduğum ilişki tarzıdır.

  kişiler her an başkasına gidecek kadar rahat ama tek ilişki yaşayacak kadar da doğal sadakat temalı ilişki yaşayabilecek.

  mesela kadın o sırada evlenmek için adaylarını arayabilecek, bir gerizekalı bulduğunda da evlenmek için yolculuğa çıkacak ya da çok hoşlandığı bir tip olduğunda gidebilecek ve bunu açık bir şekilde söyleyebilecek.

  erkek ise ilişki bitiminde birlikte olmak için yedeklerini hazırlayacak yine çok hoşlandığı olursa gidecek ama onun dışında önüne gelenle de olmayacak.

  baskalarina gidildiginde artik herkes baskasina gidebilecek olacak ya da yeni kisiyle yine tek
  iliski kurulabilir.

  eger iki taraf baskasiyla olunmasini hazmedemezse ayrilabilirler ama en azindan travma yasanmadan samimi ve durust bir ayrilik olur.

  ve tamamen dürüstlük odaklı bir ilişki olacak. güven probleminin olmadığı bu ilişkide kişiler mutlu mesut yaşayabiliyor.
  hatta gizli sakli isler olmadan, gercekten aldatma olmadan bittigi icin cunku gercek aldatmak baskasiyla olmak degil onu soylememektir. daha saglikli oluyor.

  en ufak yalanda ise gözünün yaşına bakmadan direk ayrılma söz konusu olacak. onun dışında her şey tolere edilebilecek. yani karşı taraf seni seviyorum, aşkım diyebilecek ama siz demeseniz de olacak. orasi size kalmis artik.

  karşılıksız, tamamen orijinal , herkesin kendi olabildiği, fuckbuddy gibi ruhsuz olmayan, sevgili gibi aşırıya kaçmayan orta yollu hoş bir ilişki modeli.