şükela:  tümü | bugün
 • bir aziz yıldırım beyanatıdır ve beşiktaş için söylenmiştir.

  beyanat üzerinden henüz bir yıl bile geçmemesine rağmen fikret orman yine yapacağını yaptı. fenerbahçe'nin geçen sezon en başarılı oyuncusunu alıyoruz ve yedek oturma ihtimali var. tamamen kadro derinliği amaçlı bir transfer.

  bakın fenerbahçe demiyorum, bu aziz yıldırım beşiktaş'a çok çektirdi. çok saygısızlık yaptı zamanında. forma giydirdiğimiz oyuncuları elimizden alıp televizyonlarda şov yaptı. resmi sitesinden bir futbol kulübüne ve yıllardır süren ezeli rekabete hiç yakışmayacak açıklamalar yaptı. yeri geldi beşiktaştan tümer metin'i aldı.

  ve sonra ortaya fikret orman çıktı. zaten ismi süper kahraman ismini andırıyor. ve bu adama haddini fena şekilde bildirdi. sağ bekini sol bekini elinden aldı. yetmedi paçavrası olan iki ay önce fener'e koy başı diye halay çeken oyuncusunu gitti fenere bıraktı. yıllarca transferlerimize engel olan, elimizden çalan aziz'e kendi oyunlarıyla saldırdı. mehmet ekici'yi geçen sezon aldırtmadı. resmen aziz'i kendi silahıyla vurmaya başladı. eminim sinirinden yerinde duramıyordur.

  fenerbahçe ile bir sorunum yok, bütün fenerli arkadaşlara gelmesin bunlar. aziz'e gelsin ve aziz bunları beşiktaş'a yaparken geyik çevirenlere gelsin.
 • söyleyene kapak olmuş beyan.
  ayrıca bir fikret orman başarısıdır.
 • ismail köybaşı fb'ye transfer edildiğinde beşiktaş kadrosunun en yüksek bonservis ödediği futbolcuydu. şu an hasan ali'nin yedeği.
  yani adam yalan söylememiş.
  en pahalı futbolcumuzu aldı ve yedek oturttu.
  şu an töre, mitroviç'ten sonra en çok bonservis ödediğimiz 3. oyuncu 4m euro ile pektemek.
  aziz başkan'dan yeni bir süpriz bekliyoruz...
 • (bkz: jeremain lens)

  abi ben bunu şaka sanıyordum, hakkaten adam yedek oturuyor :(