• (bkz: evdeki huzur)
  • buraya ilaç dışında şeyler yazan embesillerin hepsine lanet olsun
  • en iyisini bilemem fakat en kötüsünün remeron olduğunu söyleyebilirim. kabuslardan arınma, bilinçaltı karmaşasını dinginleştirme ve rahat bir uyku icin psikiyatri doktorum yazmıştı. ilacı hangi saatte alırsam alayım, bir saat sonrasında beden dinç, bilinç ise rem uykusuna geçmiş oluyordu. en az 13 saat ceset gibi yatmak ve sürünerek yataktan çıkmak da cabası. sevgilim bozuk olan uyku düzenini düzeltmek için ilacı kullandığında ise deliksiz 24 saat uyuyarak rekor kırmıştı. kâbuslarım baygın gibi yattığımdan mütevellit azalmıştı, yahut ben hatırlayamıyordum. çünkü sürekli allak bullak bir bilinçle geziyordum.

kâbuslarım bitmişti fakat gün içinde barut gibi gezerek başkalarının kâbusu olmaya başladığımı fark ettiğim an ilacı bıraktım. pişman değilim.

yukarıda remeronu öneren yazarlar olmuş, bu tip önerilerde dikkatli olun biraz. sana iyi gelmiş olabilir, bir çok insanı da kurtarmıştır ama benim gibi örnekler de çok fazla. telefon, bilgisayar, çanta önermiyorsunuz, çoğu psikiyatrik olan ilaçlardan birini öneriyorsunuz. şu içer gibi hap kullanan ve telkine gelmeyi meslek edinmiş bir millet olduğumuzu unutmayın.

bir şey önerecek olursam;
    (bkz: adaçayı)
    (bkz: ıhlamur) vs.
  • (bkz: melatonin)
  • sabah sersemliği yapmayan, kilo aldırmayan, günlük kullanılıp bırakıldığında sıkıntı yaratmayacak bir ilaç arıyorum
    varsa bilen söylesin lütfen...
  • spor, kaygı azaltıcı teknikler, iyi bir beslenme, mavi ışığa maruziyeti azaltmak.
    ilaç da kişiden kişiye değişir. uyku sorunu olanların evvela uyku hijyenlerine dikkat etmeleri daha iyi olacaktır. ayrıca;
    (bkz: melatonin)
  • (bkz: melatonin)
    tr de çok pahalı; abd fiyatı 4 te 1 fiyatına
    nasıl uyuyup nasıl uyandığınıza inanamazsınız.
    mutluluk verir, şarkılar eşliğinde uyanabilirsiniz.
    yan etkisi öğrenme güçlüğü, yani salakça bir mutluluk denilebilir uyku sonrası etkisine.
  • huzur arkadaşlar huzur gerisi boş.
  • yatırım tavsiyesi değildir baştan belirteyim.

doktor önerisi dışında ilaç kullanmaya karşıyım ve insanları özendirmekten de korkarım.

panik atağı sayesinde atlatmış olduğum ilacı doktorunuza sorabilir ve uygun bulursa kullanırsınız.

ilacın adı (bkz: redepra). öyle bilinmedik ilaç değil sanırım. daha önce psikolojik rahatsızlık yaşayan bir çok insanın kullandığını duydum. ilacın en büyük etkisi kendi başlığında da belirtildiği üzere iştah açması. inanılmaz iştah açıyor. 1 aydan sonra baya baya kilo almıştım.

uyku konusunda ise mükemmel bir etkisi var. ilacı aldıktan sonra, ilk zamanlar 10 dk içinde deli gibi uykum geliyordu. daha sonra bünye alıştı sanırım bu etki yarım saate kadar çıktı ama hayatımda en deliksiz uykularımı bu ilacı içtiğim zamanlarda çektim.
  • gun icinde duzgun bir sekilde yorulabilmis bir vucut.
    sikintidan dolayi uyuyamama gibi bir durum varsa da sizin yasadiginiz problemlerin dunyada binlerce insan tarafindan yaşandığını, yasanmakta oldugunu ve gelecekte de yasanacak oldugunu dusunmek en azindan onlar kadar guclu oldugunuzu ve bu problemi atlatabileceginizi dusunmek rahatlatici olacaktir.

tek ve biricik degilsiniz, problemleriniz de ayni sekilde. asiri varolus sancilarina dusmenin bir anlami yok. probleminizi cozmeye en yakin insan sizsiniz. bunu yapabilmek icin de uyumaya ihtiyaciniz var. uyuyamayacak kadar kafaniza taktiginiz takdirde yeni bir probleminiz daha olacak ve eski probleminizi çözmeye gucunuz de olmayacak.
    ne kadar cok problem kelimesi kullandim oyle be neyse iste fuck the problems.
hesabın var mı? giriş yap