şükela:  tümü | bugün
  • çok değişik markalar-çeşitler kullanmadığım için merak ettiğim bir konudur. sonuçta hem sağlık hem de zevk söz konusu olduğundan konuşmak lazım. tavsiyelere, önerilere açık olmak lazım. benim bildiğim en incesi durex daha yakın hisset *. hem ince hem kayganlaştırıcılı olan, kişisel favorim durex yakın hisset *.

tırtıklı, kokulu vs. değişik çeşitler de mevcut ama en kalitelisi bu iki üründen biridir herhalde.

ayrıca dalga geçip olayı sulandıracak olanlar için
  • tartışmaya bile açık olmayan bir konu. tabi ki...tab...tabi...t...
  • hep bim prezervatifi kullandığımdan merak etmediğim konudur.

7 çocuk var ellerinizden öper.
  • kesinlikle durex değildir. ama yok illa ben baba olmak istiyorum diyorsanız kullanabilirsiniz tabikide. ilişki sırasında yırtılan durex yüzünden baba olmak üzereydim ki ella sağolsun kurtarmıştı beni, ama siz o kadar şanslı olamayabilirsiniz aman diyim.
  • kesinlikle okey rötar değildir sakın ola güvenmeyin yoksa sabahın köründe norlevoiçin açık eczane arayabilirsiniz.
  • kesinlikle durex değildir.
  • kadınlara sormak lazım.
  • (bkz: sikimde olmaz)

evet. her anlamda.
  • ince olmayandır.
  • doğaldır. her şeyden önce, bir prezervatif doğal olmalıdır. sonuçta ortada insan vücuduna giren bir şeyler var, sentetik prezervatiflere güven olmaz. bazen sentetik şeyler de güzeldir ama prezervatif konusunda sentetikten önce doğal gelmeli derim, nitekim denenmiş ve onaylanmıştır tarih boyunca. o yüzden en kaliteli prezervatif bence dondurma işlemidir. mümkünse kurutma işlemi de iyidir. şeker, tuz ve yağ ise malum.