• insanlarin baslarina ummadiklari kadar kotu bir olay gelmeden once soyledikleri soz.
    (bkz: murphy kanunlari)
  • icindeki durtup duran seytana sonunda yanit vermeye karar vermiş insanin son cumlesi.
  • cevap verirken hayal gücünü zorladığını sanan şöyle buyursun.

(ara: mr. bean)
    (ara: clouseau)
  • garip şeyler oluyor.

bugün ilk kez doydum. tokluk nasıl bir şeymiş hissettim yani. çünkü ben yemek yemem.
    bugün ilk kez tüm yoğunluğuma rağmen istediğim bir şeyi araya sıkıştırdım. mutlu oldum.
    daha sakinim artık. her konuda.
    büyüyorum sanırım.
    bugün ilk kez bir dostuma içlendim. onu ayıpladım. kendi içimde. ona söylemedim ama. nefret ettiğim insan hareketlerini sevdiklerimden biri yapınca kırılıyorum sanırım. ya da hayal kırıklığı bilemedim.
    olsun, onun kalbinden değerli değil. "o öyle" diyorum.
    bugün ilk kez bazı şeylerin çok da önemli olmadığını kavradığımı anladım.
    hiçbir şey çok da önemli değil.
    12.07. tarihinde kuzu şey demişti; "en fazla, en kötü ne olur?" onu düşün.
    düşündüm bugün, en fazla ne olur ki dedim.
    daha iyi böyle.
    nefretim yok hiçbir şeye. arada öfkeleniyorum ancak, geçiyor işte.
    hem ne geçmiyor ki değil mi?
    her şey geçiyor.
    sevgili, aşk, dünya, baba, kardeş, evlat, dost, zaman... her şey, herkes geçiyor. gidiyor.
    sadece ben kalacağım geriye.
    en kötü ne olur ki sorusunun cevabı da bu işte.
    kendimle kalırım yine.
  • boyle diye diye olecegim bir gun. en kötü ölürüm sonucta.
  • (bkz: nolcamış)
  • milletvekili ayağından değil mazallah başka bir yerinden ısırılabilir ya da dolar 4 lira olabilir
  • bunu 2016’da her dedigimizde daha kotusu olmustu.

o gun guvenlik temelli yasananlar, bugun ekonomik temelli yasaniyor. sanirim en kotusune daha var.

biz sade vatandaslara gercekten sabir gerekiyor. tepisen fillerin ezdigi cimenden fazlasi degiliz.
  • bunu diyen adamin ya hayvan gibi parasi vardir yada aptaldir.
  • (bkz: mission accepted) mesajınız evrene iletildi, hazırlıklı olun manasına gelen cümle.
hesabın var mı? giriş yap