• mari ;-)
    zorunlu edit:@sparks nickli yazar arkadaş uyardı daha da derinleştirir diye, bende iyi etki yapması sizdede benzer etki yapacağını göstermez millet uyandırayım.
  • benim icin insidondu ama her ilac herkeste farkli etki gosteriyor.lutfen doktorunuza danisin
  • selctra , lustral falan hafifdir.
    fazla bişeyiniz yoksa cipralex paxera falan bulaşmayın derim uyuşarak gezersiniz.
  • (bkz: kedi)
    (bkz: köpek)

ve bonus olarak;

(bkz: balık); yemesi de tutması da beslemesi de izlemesi de antidepresan etkisi yapıyor bana.

edit: ve tabiki @3'ün çözümü de epey etkili.
  • ben cipram kullanmıştım. arkadaşlarım ağzımı kapatmak için alttan ve üstten kafamı bastırıyordu neredeyse :))
    yok böyle bir mutluluk.
    sürekli kocaman gülümsüyorsun.
    herkes kuzu gibisin, ne kadar sakinsin, çok zarifsin, şeker gibi olmuşsun deyip dururdu.
    o zamanlar anladım ki ideal kadın prototipi sakince oturan ve etrafına gülümseyen cipram etkisindeki kadınmış :)
  • ılaclar büyük oranda karacigerde metabolize olur. alide yan etki yapan ilac velide bi gram yan etki yapmaz. çünkü genetik yapımız farklıdır ve bu farklılık sebebiyle karacigerde ilacı metabolize eden enzimlerin aktiviteleri degisir. ssrı kullanan bireyler için ilaçların yan etkileri yaklaşık 2 ay kullanim sonrası kar zarar iliskisi degerlendirilerek farklı ilaca geçiş önerilebilir. buna karar veren kişi hekimdir. burda sormakla sadece size daha cok yan etki yapacak ilaçlara rastlayabilirsiniz. hatta bazı yazarlar antidep. degil aksiyolitik ilaçları önerdikleri icin hekiminize bunu bana yaz dediginizde size münasip yerleriyle gülecektir.
  • spor. yan etkilerini çok seversin hatta.
  • prozac candır.
  • odur, o değildir. budur, bu değildir. ffs.
    konu kilitlenirse sevinirim, iyi forumlar.
hesabın var mı? giriş yap