şükela:  tümü | bugün
  • elinde sigarayla dolaşan kadın
  • kendini sosyetik sanıp da bir hiç olan kadın.
  • sonradan görme,olduğundan farklı davranan,zengin erkek avcısı ezik,aptal kadınlar.
  • -kız arkaşlarının yanında iki lafından biri "ağzına sıçim" olan, fakat yanında bir erkek küfür edince onu kınayan, hayatında ilk defa küfür duyan istanbul hanımefendisi ayaklarına yatan kadın.
  • (bkz: gizemli kadın)

amk gece uyuşturucu mu dağıtıyosun, ne bu gizem? merak ediyoruz işte olayın nedir, nesin sen. hayır, kapıyı aralayıp bakıcaz ne var ne yok, ona da izin vermiyosun. amını sikeyim senin gizemli kadın.1!
  • '' bilemedim neden ama bende erkeklerle daha iyi anlaşıyorum'' diyen kadın.
  • kediden daha küçük köpeği olup, köpeğine "köpek" denince alınan türüdür.
  • nefret edilmeyen kadın tipleriyle bir alakası yoktur bu tipin.

tipleri öpülesiceler sizi!
  • en nefret edilen kadın modeli, kendini bilgiyle veya sanatla doldurup düşünceleriyle herkese fark atabilecekken doğuştan gelen vücuduyla abazanların ağzını sulandırıp kendini bişey sanarak hava atmaya kalkan ahmaktır. ağzından çıkacak bir güzel sözün,bilginin veya dünyaya sunacağı bir katkının 3 milyar kadında bulunan 2 parça göğüs dekoltesinden daha iyi olduğunu anlayamayan maldır.
  • 1- ben bi yumurta bile kiramam xd..

2- ben kizlarla hic anlasamam en iyi arkadaslarim hep erkektir :/

3- iste gecen x, y, z ile bir yere gittik sabaha kadar ictik.. (x, y, z erkektir)

4- cocuklari hic sevmem, ben sadece hayvan severim...

5- yha kadikoy yha, raki yha, sikko bohem muzikler yha, bira yha, sacim rasta yha, dovme yhaaaa...