şükela:  tümü | bugün
  • zar zor uyanıp anca işe gidebiliyorum, haliyle kahvaltı için çok vakit harcayamıyorum. ama öğlene doğru da iyice enerjim bitiyor. kahvaltılık gevrekler damak tadıma uymadığı için bu tür önerileri kahvaltılık gevrek başlığında yazabilirsiniz. bana 5 dakikada hazirlanip 5 dakikada tüketilebilecek ve en az öğlene kadar enerji verecek yiyecekler lazım.

edit: yulaf ve onla yapilan hiç birşey kahvaltımda olamaz. atlar için pratik kahvaltı önerisi başlığına yazabilirsiniz onları.
  • su.
  • süt&cornflakes.

ama benim tercihim, akşamdan hazırlanmış tost.
  • yumurta ! uyanır uyanmaz hemen hazırlayın ocağa koyup altına açın zaten 10 dk da hazır . kendiniz için bu kadar da vakit ayırın 10 dk erken kalkın .
  • ekmek arası domates kaşar
    tercihen sandviç ekmeği olsun
  • haşlanmış yumurta, yanına 1 domates, 1 dilim peynir. öğle 13:00 lara kadar tok tutar bu üçlü. hazırlaması 10 dakikadır. yumurta kaynarken domatesinizi ve peynirinizi hazırlar hatta yersiniz. yumurta kaynar, soğuk suya tutar soyar yersiniz.
  • efes kutu malt
  • hayret çay&simit diyen olmamış.
  • bim,101 gibi yerlerden tam tahıllı alacsğın bir dilimli ekmeğin paket açılışı yapıldıktan sonra ısınmış tost makinesine iki dilimini koyuyoruz. ardından yine bim,101 gibi yerlerden aldığımız bitter çikolatayı alıp toz halinde rendeliyoruz,önceden de yapılabilir, ardından ısınan ekmeğin üzerine bunu sürüp tost kıvamında tekrar basıyoruz. toplam dakikası 3'tür. yanında kahveyi sert içiyoruz. tabi bu kişiye göre değişen enerji ve tokluk durumudur. çikolatanın içerüsine ben basen yulaf bazen ceviz bazen de fındık parçacıkları atıuordum. çok acıkırsan iki tost yaparsın dakikadan bir şey kaybetmezsin. hızlı yenir hızlı yapılır ve güzel enerji verir kalorisi ise komik derecede azdır, sevgil r.
  • peynir-ekmek