• kuaförümden duyduğum kıskançlık şeklidir... sevgilisi ile ayrılan kuaförüme sordum neden ayrıldınız diye;
    önce küfür etti, sonra sebebini söyledi;
    sevgilisi, kuaförümün üzerinde habire saç buluyormuş, kavga çıkarıyormuş. çocuk da bir gün çıldırmış basmış küfrü bırakmış kızı.
    peynir ekmek akıl fikir...
  • aramda 8 yaş olan ve aşırı düşkün olmam sebebi ile 20 yaşıma kadar birlikte yattığım erkek kardeşimi kıskanıp, bir de üzerine ''aynı odayı paylaşmak bile dinen hiç uygun değilken, aynı yatakta uyumanız çok geniş bir hareket'' diyen öküz, şampiyonluğu kimseye kaptırmaz sanırım.
  • makina mühendisleri odası'na giden sevgiliyi kıskanmaktır.
    "1996'dan beri kadın kaydı yok. neyi kıskanıyorsun anlamıyorum ki?"
  • beslediği hayvandan bile kıskanandır.
  • platonik aşık olunan kişiye karşı duyulan kıskançlıktır.
  • derslerinden kıskanmak.

yok artık demeyin. odtü makinede okuyan arkadaşım bizzat bu sebepten sevgilisinden ayrıldı. " beni derslerinle aldatıyorsun" demiş kız. varın siz düşünün ne kadar saçma.
  • en sevdiği yazardan kıskanmaktır
    (bkz: stephen king) oğlum manyak mısınız
    based on a true story
  • sevgilimle ayrı şehirlerde yaşayan iki insan olduğumuz için hava durumu uygulamasında birbirimizin şehrini de kaydetmiştik. neyse bir defasında telefonundan hava durumuna bakarken oradan grönlandı gördüğümde istemsizce ‘grönland’da kim yaşıyor????’ diye kavga çıkarmıştım. tamam saçma ama o ilk 5 saniye çok mantıklı gelmişti.. *

edit: yalnız adamın verdiği cevap daha komikti,
    ‘lan grönland’da insan yok yuh be!’
  • msn'in msn olduğu yıllar:

(...)

-tamam cnm öperim görüşürüz yarın :dd
    +tamam görüşürüz ama bana arkadaşınmışım gibi kısaltıp cnm yazma, sevgilinim ben senin canım yaz.
    -nası ya??
    +benim senin gerçekten canın olduğunu hissettmem lazım yoksa o kaşar x'den yollu y'den farkım olmayacaksa bi anlamı yok.
    -(!)
hesabın var mı? giriş yap