şükela:  tümü | bugün
  • erkeklerin yapabileceği en seksi meslekler arasında kesinlikle pilotluk yer alıyor. (bkz: en seksi meslekler hangileri?). gayet güzel açıklamışlar durumu kadınlarımız.
  • (bkz: mimarlik)
    *
  • (bkz: seksör)
  • üniformalı meslekler. polis,asker (özellikle denizci olanından)

özel sektörde ise bankacılık abi.
  • demir celik sektorunde isletme icersinde arzedilen meslekler. hot and dirty daha ne olsun.
  • erkek birey için iş adamı imajında takılabileceği her türlü meslek, bayan birey için ise iş kadını imajında takılabileceği her türlü meslek. gömlek, ceket, mini etek, siyah jartiyer ve güzel bir stiletto kombini ile brazzersta bile oynatabilirsin.
  • (bkz: oyunculuk) özellikle de (bkz: tiyatro)

yani benim için öyle. mesleği buysa çok cici buluyorum. iyi de bir insansa sezon boyunca teletabi gibi geliyor bana tiyatrocu kişisi. öyle ki iyi oynanmış bir oyundan sonra on günlük sinir harbini tolere edebiliyorum. yalnız illüzyon da bir yere kadar. tatilde delirip "yettiyse yeter öeh" nidalarıyla koltuk tekmelediğim vakidir.

bu entry'den de anlaşılacağı üzere insan insandır. mesleğin getirdiği seksapel ahşap üzerindeki varak gibidir. mobilyada sunta mı, ceviz mi ona bakılması icap ettiği gibi insanda da ahlaki değerlere, en çok da vicdana dikkat edilmesi gerekir. ben hasbelkader sanat sepet çevresinde olduğum için oradan örnek vereyim. sık rast geliyorum acı çeken, bunalıma giren genç kızlara, kadınlara. sağlık sektöründe olsam doktorlardan, havacılıkta olsam pilotlardan bahsedecektim, ne yapayım benim de kaderim böyle gelişti ergenliğimden beri profesyonel tiyatro içindeyim. okudum meslektaş oldum. hayranlıklar, hayal kırıklıkları yaşadım. aynı yollardan ben de geçtim diyeceğim o. sırf az buçuk popüler, diksiyonu, ses rengi güzel, janti görünüyor diye oyunculara gözü kapalı yanaşıp sonra beklediklerinden çok farklı bir muameleyle karşılaşan hemcinslerim öyle çok ki. pozla gerçek kişiliklerini ayırt edemedikleri için bir ideaya vuruluyorlar haliyle sonu hüsran oluyor. tamam sesi güzel, çok da iyi şiir okuyabilir diye o adamın gece gündüz şiir okuyan iflah olmaz bie romantik olduğunu düşünenler var sene olmuş 2015. öyle değil işte. onun eğitimini aldığı için o işi düzgün yapıyor. musluk tamirine gelen ustanın contayı çat diye takmasından farklı bir şeyse dişimi kırayım.

doktordur pilottor sanatçıdır, seksi geldiyse anlarım ama sırf işinden etkilendiğiz için tanımadığınız adamlara hastalık derecesinde temelsiz bir hayranlık besler, gözü kapalı maceraya atılırsanız çok çekersiniz ben uyarayım.
  • müezzinliktir.