• tarkovsky, hitchcock, kubrick filmi izleyince kendini entellektüel, sinema bilgini sanandan daha zararsızdır.
  • ne öyle eski eski filmler izieyip duruyorsun diye trip atan insandır.

muhabbet olursa konuşurum diyerek film izler,avatar'a laf söyletmez fight club en sevdiği ikinci filmdir.
  • görselliğe önem verirken hayal gücünü de zorlayan ve buna göre derecelendirme yapan ancak hiç the matrix izlememiş insandır.
  • en sevdiği aktör tom hardy, adını bildiği tek yabancı yönetmen de christopher nolan'dır. hakikaten böyle bir nesil türedi. adlarına twilight jenerasyonu mu desem, ne desem bilmiyorum. tv'de, internette en çok hangi filmlerin reklamı yapılıyorsa, en çok hangileri konuşuluyorsa sadece onları izleyip abartılı övgülere boğan, izlemeden önce oscar ya da benzeri bir ödül almış diye bakan, sinema kültürü olmayan, senede 15-20 tane film izleyip sinema üzerine ahkam kesen, geek ne nerd'lerin de içinde yer aldığı bir tayfa. bunlar marvel uyarlamalarının da hastası olurlar aynı zamanda.
  • ne kadar kişiye dert olduğuna inanamamış insandır. zevk bu istersem inception'ı koyarım ilk sıraya istersem davaro'yu. başlık altı en iyisini ben bilirimcilerle dolmuş. yok şöyle çömezmiş yok böyle cahilmiş şunu izleseymiş de bunu görseymiş. bir kendinizle kıyaslamadan eleştirin eleştirecekseniz.
    sinir oluyorum şu kafaya ya. çok bi bok biliyorsunuz da millete bok atıp ezmeye çalısıyorsunuz. azcık az kibirli olmamayı öğrenin önce. bu ara inception başlığını aratırken bu başlık çıktı aramada, merak ettim ne yazılmış diye de herkes kişilik envanteri yapmış. ama filmden çok filmi seven kişi eleştirilmiş, yermek adına yapılan eleştiriler de.
    neyse. çıktığı sene izlemiştim ben bu filmi de sevmemiştim. hatta abartıldığını falan düşünmüştüm. 7 yıl sonra tekrar izleyince bayıldım. ilk beş filmim arasında yerini alır bundan sonra. bakın burda oscar'a aday ya da başka bir kriter belirlemiyorum. konu hakkında uzman kişilerin eleştiri yapabileceği sinema ile ilgili bilgilere vakıf değilim. ben sıradan bir izleyiciyim. benim zevkime göre ilk beş.bundan sanane. diğer en sevdiğim filmlerde kill bill 1-2 ve amelie.
    ilk taşı günahsız olanınız atsın.
  • düş kurmayı seviyordur.
  • rüyaya yatmış insandır.
  • takim tutar gibi film izleyen insanlarla muhattap olabilir. inception valla umrumda bile degil ama sene olmus 2011, bir sene sonra marduk gelecek hepimiz gebericez hala daha bir film var bir ben bir de 3 arkadasim biliyor o dunyanin en iyi filmi geyigi yapiliyor. komisyon mu aliyor bu insanlar satilan dvd basina anlamiyorum.
  • henuz back to the future ya da ghostbusters izlememis olandir.
  • yeni yeni film seyretmeye başlayan insandır.. citizen kane deseniz saatin kaç olduğunu söyler bu arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap