şükela:  tümü | bugün
  • sevgilinin tatlı sözü...

hiç bu kadar değerli olmamıştım.
  • duyulması insanı fena halde mutlu eden ve gününün mükemmel geçmesini sağlayan söz.
  • ikiz kardeşlerim oyy yerim ben onları.
  • sizin zamanın ötesine gönderdiğinizi favorilerime eklemek.
  • en sevdiğim
    seni bekliyorum
    her zaman ki gibi
    içimi kanatarak
  • bir duygu vardır, uzaktan hep gözlendiğini, çaktırmadan sevildiğini, düşünüldüğünüzü, özlendiğinizi hissettiren, rüyalarda zamansız buluştuğunuz. biraz tuhaf olsa da.

bir çift göz hep üzerindeymiş gibi hissetiren, ayağınız karlara saplandığında sizi oradan çıkartan bir el. size güven veren, içinizi ısıtıp yüzünüzü güldüren biri. bana bunları hissetiren biri var.
    beni endişelendirmekle birlikte, mutluluktan uçma sebebim, bir adam.

hayatımda tanıdığım çok az insanın varlığı için şükretmişimdir. işte "o" onlardan biri, en değerlilerinden. aklıselim, zevkiselim, kalbiselim, ruhuselim...

son sözüm sana anneciğime; biraz geç kalmışsın beni bu dünyaya getirmekte, belki daha öncesinde tanışabilirdik... böylesi bir adam örneği karşımdayken, sen bu devirde benden çok bir şey bekleme istersen, kalmadı ne yazık ki böylesi adamlardan artık.

iyi ki hayatımda oldun, hep kal ve hep gülümse.
  • bugun kulaklarını cınlattım, duydun mu?

seninle evlenip omrumu gecirecegimden cok zaman ne kadar emin oldugumdan bahsettim.
    bir zamanlar ne kadar beni uzdugunden sonra..
    ve sevgilisinden ayrılıp sinir krizleri gecirip duran ve "cok acıyor, anlamıyorsun" diyen en samimi arkadasıma dedim ki "benim canım en sevdigim olmadan o kadar cok acıdı ki beni akıl hastanesine kapattılar. ama gecti. cok zamanımı aldı ama gecti. sonunda beni benim onu sevdigim kadar sevmedigini anladım. sevgisinin benim ona duydugum sevginin yakınından bile gecmedigini anladım. kendime sececegim mutlu son, beni dogru duzgun sevmeyen ve sevemeyecek ve durmadan hakkımı yemis, bana hep yanlıs davranmıs bir adamla olamaz. hakkaniyet bu degil. evrenin bir dengesi varsa o bu degil!!! senin de artık uyanmanı istiyorum. seni terk eden ve bunca uzuntuye sebep olan adam cunku seni hak etmiyor!!"

ve anlatırken fark ettim ki ben artık sana kızgın degilim. yasasın!!!

seni sevmeyi bırakalı bir muddet oldu. iyi ki!!!
  • mandalina.

seviyorum seni cocuk.
    cok gulduruyorsun beni. kafan zehir gibi dehset hızlı calısıyor ve ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler gibi esprilere inmedigin muddetce dehset komiksin.
    enerjim cok yuksek senin yanında. kendi maksimumuma ulasıyorum. hep pismis kelle gibi sırıtmak, sevimlillikler yapmak, seni daha da neseli kılmak istiyorum.
    kafanın calısma seklini seviyorum. bana benziyorsun.
    celiskilerin insanı olmanın hastasıyım, tezatlarınla daha guzelsin, kendimden bir tane daha mı buldum ne?
    zevklisin. incesin. kibarsın. cok beyfendisin. pek edeplisin. edepli oldugun kadar muzursun. fevrisin. deli dolusun.
    muhabbetin hep serbetli. yok yok hep cicekli bocekli seyler konustugumuzdan degil, muhabbet sırasında hep iki kisi kaldıgımızdan, anladıgımızdan, anlasıldıgımızdan.
    gecmisin bana cok benziyor. ben sadece ısrarla tum kalp kırıklıgım ve hassaslıgımla kendim kalıp insanlardan uzaklastım, sense zırhlı nuktedan iplemez yuzunle kalabalıklarda yalnızsın.
    hassaslıgını, duygusallıgını seviyorum.
    sevdigine fedakarsın, hosuma gidiyor, verici tarafları da olmayan bir adamla kendimi dusunemezdim zira.
    ortak bir dolu zevkimiz var ve bizde bu cokyonluluk oldukca nicesini de yaratırız.
    yakınlarında kendime benziyorum. bende cıkarttıgın cehremi cok seviyorum cocuk.

cok ozlemisim seni, beni, bizi.
    bunca sene neredeydin?