şükela:  tümü | bugün
5273 entry daha
  • bebeğimin nefesini kulağımda hissettiğim o an bu sabah
  • sanırım yeni bir bilgisayar alındığı zamandı. o zaman lise 2 deydim, şimdi üniversite 3 teyim
  • sakatlandığım maç sonrası çektirdiğim mr’da çapraz bağlarımın yırtılmış olduğunu öğrenmemdi. kötünün iyisi bi durumdu çünkü. kopsa 6 ay sahalara dönemicektim. çok şükür 4 haftayla ucuz kurtardım
  • muğlada yaşarken, pazar günü göcekte tekne turuna çıkmıştık. sanırım o zamandı
  • hangi birini sayayım, şaşırdım valla !
  • vega grubunun seneler sonra abüm çıkartması ve lansman konserine gitmemdi. yıllarca o kadr çok üzülmüştüm ki sevinçten gözlerimin dolduğunu hatırlarım.
  • doğduğum an. herşeyden habersiz, ağlayarak her istediğini yaptıran bir bebek olduğum güzel günler.
  • hepsi gelip geçiyor yıllar sonra hayallerde kalıyor
  • bebeğimin doğduğu an. bebeğimi gördüğüm an değil o sancıdan kurtulduğumda dikkatinizi çekerim. öyle bir ağrı ki o canınız çıkıyor resmen bebek felan düşünmüyorsunuz. sancı bitti önce bacaklarını gördüm niye ağlamıyor diye ebeye sordum ağlıycak dedi meğer tatlı kızım kendi kakasını yemeye çalışmış artık nasıl strese girdiysem ağız burun temizlendi ilk çığlık geldi. o sırada canlı canlı dikiş yapılmasına rağmen ben gözümü ondan olamıyordum. ona rağmen en mutlu anım o ağrının kesilmesiydi. aynı anda bütün kemiklerinizin kırılması gibi nefes alamıyorsunuz. bebeğiniz doğduğu an bıçak gibi kesiliyor o ağrı herhalde o rahatlamayı o mutluluğu hiçbir şey veremez.
  • bok gibi sesimle çılgınca şarkı söylediğim an. gözlerine bakarak sanki aşkımı ilan edercesine bağırdım o gün. boğazım tahriş olana kadar bağırdım korkusuzca, aşık... neden nasıl diye düşünmeden zamanı durdurduk sanki, kaygı ve nefret yerini farklı bir duyguya bırakmıştı. sanırım mutluluk deniyordu bunun adına.

bakıyorum şimdi yıllar geçmiş üstünden. yanımda farklı bir kadın, aptal bir şarkıyı söylemeye başladı ve benim sesim kısıldı sevgili okur, sesim çıkmadı...
29 entry daha