şükela:  tümü | bugün
  • lancome: climat ilk sırada gelir. ikincisi, yves saint laurent opium. sonuncusu ise tabii ki chanel no.5 benim ilk üçüm uzun zamandır bunlar. klasik kokulardır her kıyafete ve her ortama gitmezler fakat hep estetik kadınların tercihleri olmuşlardır.

not: arkadaş yukarıdaki saçma sapan mesajları görünce yazdığımı silmek geldi içimden. elbette ki sevdiğin insanın teninin kokusu en güzelidir fakat bunu söylemenin biçimi hödük gibi argo yazmak mı?
  • aşkla alakalı olan şeydir. zamanında sırılsıklam aşık oluğum kızın parfümü beni öylesine tahrik ederdi ki kokuyu ciğerlerime kadar çekip bıraktığımda kendimi yatakta buluyordum. daha sonra (ayrıldıktan sonra) aynı parfüm başka hatunda aynı etkiyi vermedi. tek yol aşk gençler (bkz: ne yaparsan yap aşkla yap)
  • onu bunu bilmem papia'nın kokulu tuvalet kağıdı bir çok parfümden daha çekici .
  • lady million olduğu erkek arkadaşım tarafından tespit edilmistir.
  • (bkz: ralph lauren ralph) - ergenlikten kalma koşullanma. yıllardır şartlı refleks olarak seyrediyor. duyduğumda koku takip eden scooby-doo'ya dönüyorum desem yeridir. bunu nerede duysam istem dışı dönüp bakarım.

(bkz: coco mademoiselle) - bunu sonradan öğrendik. çok da bir şey söylemeye gerek yok, dört dörtlük parfüm.