şükela:  tümü | bugün
 • sahne harici görüntülerden oluşan ek bölüm behind the beast trailerı yayınlandı.
  http://www.youtube.com/…st=pl7fee1eafaadec690&index
 • bugün satışa çıkmıştır.
 • bugün şuradan seyredilip imana gelinebilir. http://www.konsertube.com/…videolari_f8a85a728.html

  (bkz: konsertube)
 • isp. canli
 • an itibari ile dnr'dan sipariş verdiğim iron maiden dvd'si. içinde fazladan ne olduğunu bilmesemde 3-5 lira fazla olan steelbook versiyonu sipariş ettim. arşivimde eksik olan "death on the road" dvd sinede gözüm kayınca hadi onuda koyalım sepete dedim. kahrolsun içimdeki maiden sevgisine :)

  şaka bir yana trailer'dan edindiğim izlenime göre gayet başarılı bir çalışma olarak gözüme çarptı. maiden severler zaten arşive katacaktır, onun dışında rock/metal seven/dinleyen kesimlerinde ilgisini çekecek bir yapım olduğunu düşünüyorum.
 • klasik iron maiden konser performanslarından biri. hala mükemmeller, hala muhteşemler, hala inanılmazlar... zaten kişisel olarak konserden pek bir şey beklemiyordum. merak ettiğim diğer dvd idi.

  yine belgesel tarzında müthiş bir iş çıkarılmış. geçen sefer ki somewhere back in time turu kapsamında flight 666'daki seyirci ve grup ağırlıklı yaklaşım yerine bu sefer iron maiden'in başarısının gizli kahramanlarından set ekibine yoğunlaşılmış. konser öncesi ve sonrası dönen olaylar, sesçisi, ışıkçısı, çamaşırcısı da dahil bütün ekibe mikrofon uzatılmış neredeyse. yine flight 666 tarzı turun başından birkaç konsere kadar geçişler var. geçişlerde de ed force one efekti süper olmuş. görüntülerdeki şarkı seçimleri ise inanılmaz. bu kadar olabilirdi.

  ancak konser olayında güney amerika olayını abartmadılar mı acaba diye düşünmedim değil. tamam çok acayipler, evet orada iron maiden dini gibi bir şey var ama kuzey avrupa tarafı da (finlandiya, isveş, norveç kısmısı) boş değil ve güney amerika tayfasından geri kalır bir yanı yok diye düşünüyorum.

  spoiler vermeden de duramadım anasını satayım. bruce dickinson'dan geliyor:

  --- spoiler ---

  speed of the beast!

  --- spoiler ---
 • (bkz: in vivo)
hesabın var mı? giriş yap