şükela:  tümü | bugün
  • adam selanik yazmış ya.hayatında selanikli kaç erkek gördün diye sormak lazım.atatürk üzerinden prim yapacağız, üç beş fav alacağız diye beyninizi kenara bırakıyorsunuz.atam bu durumlarımızı görse idi çok içerler ve üzülürdü.
  • aydın kesinlikle bunlardan biridir
  • burnuyla meşhur karadenizliler ve arap fenotipindeki doğu & güneydoğulular baya özgüvenli olmalı ki kendi memleketlerini buraya yazabiliyorlar.

kanımca en güzel kızlar neredeyse en yakışıklılar da oradadır. yani trakya ve egede.

not: karadenizliyim.
  • nerelisiniz diye sorsanız aynı cevabı alacağınız başlıklar. bence en tipsizler nerden çıkar diye sormak gerek.
  • (bkz: budapeşte)

edit: gidin ve görün diye bkz verdim.
  • (bkz: bursa)

göçmenlerin yoğunluğundan mıdır bilmiyorum ama mavi göz, açık ten ve koyu saç* kombinasyonlu beyefendiler bu ilde yoğunlukta.
  • teknik olarak izmir olması lazım çünkü izmirin kadınları güzel doğurdukları çocuklar ın güzel doğma ihtimali de yüksek .
  • (bkz: balıkesir)
  • (bkz: adana)

gözlemlerime göre has adanalı erkekler çok yakışıklı oluyor.
  • (bkz: ankara)

daha geçen ay gittiğimde, ya acaba bana mı denk geliyor yoksa burdaki gençler mi genel olarak yakışıklı diye düşünmüştüm. tabii ankaralı demek doğru değil, ama ankara’da yaşayan erkekler çoğunlukla yakışıklılar. ve kızlar da gayet güzellerdi.