şükela:  tümü | bugün soru sor
  • veteran'da en çok uğraştıran oyun açısından black ops'tur (1) bana göre. özellikle s.o.g. bölümünü veteran'da oynamak işkence. ama çok zevkli. bodoslama sağa sola dalmak yerine taktiksel savaşıyorsun. arkasında saklanacak en küçük tümsek hayati oluyor bir anda. bu da gerçekçi kılıyor oyunu bünyede.
  • cod 4. bir haftamı aldı en zor modda bitirmek diğerleri bu kadar zorlamamıştı.

    ek olarak treyarch oyunlarında yapay zeka yarrak yemiş afedersiniz. zorluk diyemiyorum bu saçmalığa çünkü herkes size saldırıyor, fezadan kurşun sıkıyorlar gelip götünüze giriyor. öyle saçma bişey. en zorda oynanmıyor, hatta en kolay dışında hiçbir şeyde oynanmıyor.

    bu durum cod 5'ten cod bo 3'e tüm treyarch oyunlarında var, dengesiz oyun yapıyorlar. sledgehammer games'le infinity ward'ta böyle saçmalıklar yok. treyarch senaryo modu yapmasını da bilmiyor bence tamam black ops 1 açık ara en iyi cod oyunu ama bo 2'yle sıçtılar senaryoya, bo 3 ise en kötü cod oyunu, saçma sapan challenge koymaya kasmışlar bu sefer daha ciddi yapalım demişler üstüne paralel evrenler, herşey rüyaymış falanlar koyup sıçıp batırmışlar. nerde bo1 efsanesi nerde bo3 leşi.