şükela:  tümü | bugün
  • hızlı ve görece ucuz bir ingilizce düzenleme servisi sunan site.
    geçen hafta acil bir işim nedeniyle kullandım. hızından da düzenlemesinden de ücretten de son derece memnun kaldım.
    yaşasın crimson!
  • akademik ingilizce konusunda pek çok farklı ihtiyaca hizmet veren, kullanışlı, kolay ulaşılabilir bir hizmet sağlayıcı.
    makalenizin ingilizce kalitesi nedeniyle reddedilmeyeceği garantisini veriyorlar ki bu çok önemli bir hizmet. yurtdışı dergiler eğer ingilizce konuşan bir milliyetten değilseniz nerede yaşadığınız ve çalıştığınıza bakmadan 'bunu önce anadili ingilizce olan biri okusun' diye reddedebiliyorlar çalışmanızı. ne yaptığınız nasıl yaptığınızın bir önemi kalmıyor o noktadan sonra ne yazıkki.
    bir kere kullandım ve düzenlemeden memnun kaldım kendimce. eğer farklı bir gelişme olursa burayı yeniden düzenlerim diye umuyorum.
  • internetten buldum bu siteyi, dolandırıcı olabilirler mi diye koktum biraz çünkü ücreti peşin olarak alıp, düzenlemeyi sonra yapıyorlar, buradaki 2 entryi okuduktan sonra makaleyi gönderdim biraz olsun güven duydum çünkü. 4-5 gün içinde makalem düzenlenmiş halde gönderildi, düzenleme, makale karnesi ve cover letter hizmeti baştan savma idi açıkçası, fiyat da çok uygun değil burada yazılanlar gibi. başka şansınız varsa burayı tercih etmeyin
  • gördüğüm en pahalı çeviri firması hem de tek kontrollü düzenlemede garanti dahi vermiyorlar. uzak durdum kendilerinden zira millet verdikleri fiyata çeviri yapıyor.