• koşmaz, yorulmaz, üşümez, ölmez arkadaş. portatif kas yığını. kalifiye işsiz. sekizinci nesil bi de.
  • hayatımda karşılaştığım en dallama insandır kendisi. sanırım hep de öyle kalacak. hiç bir şeyi beceremezmi bir insan?

-beklemeyi beceremez : tahammülsüzdür, her şey hızlıca olsun ister, ürkütür karşısındakini

-düşünmeyi beceremez : artık beynimi dinleyeceğim dese de, yine uyar kalbine harap eder kendini

-ders çıkarmayı beceremez : tekrarlar durur hep aynı hataları

-yalan söylemeyi beceremez: istenmeyen adam olur arkadaşlar arasında. terk edilir pembe yalan da söyleyemediği için

-sevmeyi beceremez : yanlış kişiye aşık olur, kırılır kalbi her seferinde

-piçliği beceremez : efendi olacağım der, kaptırır sevdiğini sonunda piçin birine

-unutmayı beceremez: istenmediğini gördüğü halde vazgeçemez, mal gibi devam eder onu düşünmeye

-ölmeyi beceremez : yaşar her saniyesinden nefret ettiği bu boktan hayatı

işin kötü tarafı ayrılamıyorum da kendisinden. bırakıp gitmiyor beni bir türlü. bak rica ediyorum bırak git artık. söz veriyorum ağlamayacağım arkandan, yeter ki git...
  • ankara'dan sıkılıp istanbul'a taşınalı bir ay bile olmadı.. umarım orada istediğin fırsatları bulursun kardeşim, doğum günün kutlu olsun..
  • 4 yıl önce kendisi için "koşmaz, yorulmaz, üşümez, ölmez" demiştim. yanılmışım.

tüm zamanların en boktan intihar mektubunu "#29367282" yazıp gittin. biz seni çok sevdik kardeşim.

http://i.imgur.com/fofstj5.jpg?1
  • şu entrysini okudum birkaç gün önce: #29367282 idrak edemedim. bilmiyorum neden anlamadım. ya da anlamadığımı sandım. hayat çok boktan bir yer. evrimleştiğimiz doğru, berbatlaştığımız da. güle güle ersan.
  • olum daha geçen senle ne güzel konuştuktu, havadan sudan. tamam çok iyi arkadaş değildik, ama yine de severdim seni. üniversitede derslerin başladığı gün ilk tanıştığım sınıf arkadaşı sendin. gidecek kadar canın sıkkınsa ne diye demedin. konuşurduk be. yazdığını* okuduğunda sadece ekşiden ayrılacağını sandımdı. ne diye dünyadan ayrıldın be adam. derdin neydi!

http://www.sereflikochisarcengel.net/…?haberid=4067
  • kısa bir hayatın en anlamlı intihar mektubunu yazarak gitmiştir.
  • sabah sabah darmadağın etti beni. tanıdığım birisi değil ama üzdü çok üzdü, belli ki gencecik bir adam kendisi tercih etmiş gitmeyi.
    insan her zaman kendisi için en iyi olanı seçer derim ve fakat bu iyi tercih mi emin değilim. çok fazla da söylenecek bir şey yok aslında ailesine ve dostlarına sabır dilemek dışında.
  • yazdığı #29367282'yi ben de okumuştum. ben de anlamamışım. tipik bir sözlüğe veda entry'si olduğunu düşünmüştüm. sözlük yönetiminin vurdumduymazlığı nedeniyle yeterince sıkılan başka bir yazarın sözlükten uzaklaşmasının ilanı olarak okumuştum.
    kim ne derse desin, bütün bu gürültü içinde okuduğumu anlayamamam bana dokunuyor. biz bu gürültü içinde boğulurken, sözlük yönetimi her şeye kulağını tıkarken, birbirimize yakınlığımızı yitiriyoruz. tamam, belki hiçbir zaman o kadar yakın olmadık birbirimize, ama okuduğumuzu anlayamayacak kadar da uzak değildik.
    biz birbirimizden uzaklaşırken, bir zamanlar bir iki kelimesine rastladığımız, hayatımıza ufaktan dokunmuş olan birileri, her şeyi, hepimizi reddedip, çok uzaklara çekip gidiyor.
    arkalarından bakakalmamızın bir anlamı yok.
hesabın var mı? giriş yap