• bazı insanların ego mastürbasyonlarını üzerinden yaptığı ekşisözlük yazarıdır. bu bazı akıllı insanlar, "başkası bu deliliği yapmasın" lafının maskesi altında kendi propagandalarını yapma akıllılıklarını da yaparlar. bunun yanında daha da ileriye gidip bu insana acıdıklarını ve onursuz olduğunu söylerler.

siz. bazı insanlar, anlayamazsınız ama bazıları dünyaya güçlü olmak için gelmiyor. doğal seleksiyondan dünya zaten sizin gibi güçlülere kalacak. bari reklamınızı bu adamın üzerinden yapmayın.yoksa dünya size kalsın hiç sikimde değil.

her intihar bir cinayettir, faili de bazı insanlar. sen gibi.
  • hayatımda karşılaştığım en dallama insandır kendisi. sanırım hep de öyle kalacak. hiç bir şeyi beceremezmi bir insan?

-beklemeyi beceremez : tahammülsüzdür, her şey hızlıca olsun ister, ürkütür karşısındakini

-düşünmeyi beceremez : artık beynimi dinleyeceğim dese de, yine uyar kalbine harap eder kendini

-ders çıkarmayı beceremez : tekrarlar durur hep aynı hataları

-yalan söylemeyi beceremez: istenmeyen adam olur arkadaşlar arasında. terk edilir pembe yalan da söyleyemediği için

-sevmeyi beceremez : yanlış kişiye aşık olur, kırılır kalbi her seferinde

-piçliği beceremez : efendi olacağım der, kaptırır sevdiğini sonunda piçin birine

-unutmayı beceremez: istenmediğini gördüğü halde vazgeçemez, mal gibi devam eder onu düşünmeye

-ölmeyi beceremez : yaşar her saniyesinden nefret ettiği bu boktan hayatı

işin kötü tarafı ayrılamıyorum da kendisinden. bırakıp gitmiyor beni bir türlü. bak rica ediyorum bırak git artık. söz veriyorum ağlamayacağım arkandan, yeter ki git...
  • geçenlerde aklıma themeforest'a yüklediğin tema geldi. biraz uğraşıp şifreni patlattım, kusura bakmazsın artık. 280 dolar vardı hesapta, çektim parayı. çocuklara dedim pavyonda yiyelim ersan öyle isterdi diye, kabul etmediler. ailesine verelim dediler, ben arayamadım anneni, hakana arattım. yolladık parayı. haberin olsun. amına koyim senn.
  • bu hayatta yalnız kalan bir insan ya çok başarılı oluyor, ya da ölüyor.
  • hayatımda hiç olmadığım kadar şokdayım. kendisiyle duyuruda tanıştık, ankara'ya geldiğinde görüştük. neşeliydi, kibardı, konuşkandı. spor merakıyla, kilo almak için yaptıklarıyla dalga geçmiştim bol bol. tanıştığımız duyurusunda sevgililerinin olduğu ama hiç sevilmediği üzerineydi. ben de böyleyim, dertleşmiştik karşılıklı, bana ben senin erkek versiyonunum demişti. geçen haftaya kadar mesajlaşıyorduk, yurt dışına gitmek istiyordu, çalışıyordu iş güç koşturuyordu. ben biraz sözlükten uzak kaldım ve tesadüfen bu başlığı görmesem haberim olmıcaktı sanırım, kendimden utanıyorum. inanamıyorum sözlük, inanmak istemiyorum çok gençti daha, ağlıyorum. arasaydım, konuşsaydım, keşke yıllar sonra girdiği ilk entrysini zamanında görebilseydim. sözler anlamsız kalıyor bu durumda diyebileceğim, gittiğin yerde mutlu ol ersan, umarım oralarda çok çok sevilirsin.
  • 4 yıl önce kendisi için "koşmaz, yorulmaz, üşümez, ölmez" demiştim. yanılmışım.

tüm zamanların en boktan intihar mektubunu "#29367282" yazıp gittin. biz seni çok sevdik kardeşim.

http://i.imgur.com/fofstj5.jpg?1
  • tesadüfen önce varlığını, sonra yokluğunu öğrendiğim, gece gece çok üzen yazar.
  • duyarlı, duygusal bi insanın yaşaması için bu hayat çok zor, bunu hatırlatıyor bana. yüzü, konuşmaları gözümün önünden gitmiyor hiç. huzuru bulmasını çok isterim, umarım huzurludur artık.
  • yazdığı #29367282'yi ben de okumuştum. ben de anlamamışım. tipik bir sözlüğe veda entry'si olduğunu düşünmüştüm. sözlük yönetiminin vurdumduymazlığı nedeniyle yeterince sıkılan başka bir yazarın sözlükten uzaklaşmasının ilanı olarak okumuştum.
    kim ne derse desin, bütün bu gürültü içinde okuduğumu anlayamamam bana dokunuyor. biz bu gürültü içinde boğulurken, sözlük yönetimi her şeye kulağını tıkarken, birbirimize yakınlığımızı yitiriyoruz. tamam, belki hiçbir zaman o kadar yakın olmadık birbirimize, ama okuduğumuzu anlayamayacak kadar da uzak değildik.
    biz birbirimizden uzaklaşırken, bir zamanlar bir iki kelimesine rastladığımız, hayatımıza ufaktan dokunmuş olan birileri, her şeyi, hepimizi reddedip, çok uzaklara çekip gidiyor.
    arkalarından bakakalmamızın bir anlamı yok.
  • başlıklar arasında dolaşırken nick ini gördüm. hakkında yazılan son entry leri okudum. kendi hakkında yazdığı veda entry sini okudum. bu hayatta hiç yolumun kesişmediği birisi için hüzünlendim, yüreğim acıdı. umarım burada bulamadığı huzura kavuşmuştur. bundan sonraki hayatlarımızda belki yollarımız kesişir.

huzur içinde ol, burada aradığın ve bulamadığın her şey seninle olsun...
hesabın var mı? giriş yap