şükela:  tümü | bugün
 • numb3rs üçüncü sezon on beşinci bölümünün adı.
 • başrollerinde jake gyllenhaal, michael peña ve anna kendrick'in rol aldığı polis belgeseli tadında bir film.

  ilk bakışta göze çarpan tek detay var. dazlak jake!
 • la'in illegal hayatını nasıl anlatacaklarını merak ettiğim film, umarım hayal kırıklığı olmaz.
 • klasikleşmiş müthiş polisiye filmlerin yönetmeni ve senaryo yazarı david ayer üstadın yeni filmi. süper bir film olacağına kuşku yok, aktörlerin kalitesinden de belli bu. heyecanla bekliyoruz.
 • '90’lı yıllara gelindiğinde özellikle yeni nesil izleyicilerin beklentilerinde köklü değişiklikler yaşanmıştı. artık seyirci -gördüklerinin kurmaca olduğunu bilmesine rağmen- gerçek bir olayı izlediğine inandırılmak istiyordu. özellikle buluntu görüntü üzerine kurulan ve 70’lerin korku filmlerinin “gerçek bir olaydan esinlenilmiştir” ibaresini kendilerine milyon dolarlar kazandırtacak pazarlama stratejileri gereğince “şu an gerçek görüntüler izlemektesiniz”e dönüştüren yeni nesil korku filmleri, seyircilere istediklerini verme konusunda büyük bir ustalık sergiliyorlardı.'

  http://biletsiz.com/end-of-watch
 • son derece guzel bir film. amator kamera cekimleri bazen yorucu olabiliyor ama karakterlerin gercekciligi ve aralarinda gecen mukemmel dialoglar oldukca keyifli bir film olmasini saglamis, imdb mantigi ile 7.5 veririm.
 • genelde bi filmi eleştirirken en çok sarıldığım nokta "senaryo çok iyi ama çekimler bok gibi olm o ne öyle" filan olur. bu filmi eleştirirken tersini uygulayacağım. zira senaryo beklentinin çok çok altında. çok çok derken, nasıl desem, bayaa sığ bir senaryo var ortada. iyi adamlar, kötü adamlar, iyi adamlarla kötü adamlar karşılaşır, ve son. mutlu son mu mutsuz son mu onu söylemeyeceğim tabi. lakin o kadar iyi oyunculuğa, o kadar iyi yönetmenliğe hiç yakışmayan bi senaryoydu.

  haa gelelim çekimlere. amatör kamera çekimleri, evet, yorucu olabiliyor; fakat çok değişik bir hava katmış filme. en azından çekimler anlamında klişeden kaçılmış. takip sahnelerindeki ve gerilimli sessizli sahnelerdeki çekimler de oldukça başarılı.

  lakin bir filmi film yapan en önemli unsur bence senaryodur. bunu çok net görebiliyoruz bu filmde. senaryo yok, iyi yönetmenlik ve iyi oyunculuk da bir yere kadar. kısacası olmamış diyor ve imdb ağzıyla konuşacağısak 6,5 veriyoruz.

  özet: beklentiyi alçaltıp gidin illa gidecekseniz. ki bence gitmeyin, dvd'si çıkınca onu edinin.
 • güzel bir filme benziyor. bekleyelim görelim. amatör kamera çekimli filmler furyasına eklenen bir aksiyon filmi. yönetmen gerçekçillik duygusunu izleyiciye aktarma konusunda başarılı olabilecek bir yöntem kullanmış.
 • bu david ayer'in senaryoculugu iyi de yonetimi cok zayif. film aslen guzel ama bittiginde garip bir tatminsizlik birakiyor damakta. sonu ile alakali konusmuyorum, filmin tamami oyle.
  genel izleyici tarafindan begenilecek bir yani yok onu da soylemek gerek. delicesine bir aksiyon ariyorsaniz yanlis kapi. bu daha ziyade dostluk ustune bir hikaye.
 • çekimlerini ve senaryosunu beğenmediğim film.