şükela:  tümü | bugün
  • yıllar önceydi. kıraç *albümünü yeni çıkarmış ve yeni albüm tanıtımı vs. için bizim programlarımızdan birine konuk olarak gelmişti. ben de kendisini pek bi sevdiğimden, programımızın sunucusu beni zorla (gerçekten zorla) kıraç'la tanıştırıp, ayaküstü sohbet ettirmişti. hoşuma gitmedi mi, tabii ki çok memnun olmuştum. asıl mutlu edense ki hala benim için çok ayrı bir yeri vardır; programın bir bölümünde "bu şarkıyı gülbeşeker için söylüyorum, ona gelsin" dediğinde ayaklarım yerden kesilmişti. hala hiç utanmadan bana yazılmış bir şarkı gibi dinlerim.
    her kim için yazdıysa kıraç bu şarkısını, sevilmek nedir çok iyi biliyor büyük ihtimalle.

ben de bir nebze de olsa yaşamış oldum. sadece şarkısını bana ithaf ederek söylemesine rağmen. teşekkür ederim kıraç.
  • her dinledigimde icimden aglamak gelen, kirac'in seslendirdigi sarki....

endamin yeter
    gozlerin yeter
    ugramasin sana
    ne huzun ne de keder

kalbim senden
    senden vazgecmeyecek
    korkma icimde askin hic bitmeyecek
    eger istersen sonsuza dek surecek
    inan bu adam hep seni sevecek
  • ic acitan, kosup sevdicege sarilmak isteten sarki.
    'iyi ki var', 'iyi ki benim' dedirtiyor.
  • kıraç bu şarkıyı rüyasında görmüş. (duymuş belki de.) sertap erener'in sesine benzeyen bir kadın nakarat bölümünü söylüyormuş. uyanır uyanmaz notaya almış.
  • nefis ve bir o kadar da munis şarkı. gerçekten hislere tercüman oluyor. özellikle, "yeteğeğeğeğeğer" kısmına çok dikkat.
  • yıllar yıllar sonra servise binerken beni karşılayan şarkıdır.kıraç ne güzel de dile getirmiş.hala bu şarkıyı dinlerken bir yerlerde bir adam bir kadını hep sevsin.
  • masalsı bir şarkı. daha güzeli olana kadar en güzeli o.
  • yıllar sonra bile kendisini dinlettirebilen güzel şarkı. kıraç efendinin yaptığı en iyi işlerden birisi.
  • sevdicek kaybedildiginde kor demir gibi insanin icini acitan sarki.

seni kimler aldi, kimler opuyor seni
    dudaginda dilinde ellerin izi var...

nasil bilmiyorum ama es zamanli caliyorlar beynimin icinde...