• nüfus kağıdında yazan adıyla; "iyi akşamlar ben ender bilgin"
  • bir l.a. lakers macinin molasinda laker girls dansederken "lakers in kizlari bir ba$ka" diyerek nescafemi kusturtmu$tur gece gece.
    *
  • ''ofsayt olmasına rağmen görüyorsunuz topu nasıl hala ağlara gönderiyor. yani bunu gerçekten anlamıyorum.''

yani bu adamın maçı sunarken böyle arkadan usulca yaklaşıp kafasına sağlam bi geçirip ''sus lan yarrak '' diyesim var.
  • erman'ı dinlerken gözlerini kısması, ağzını bükmesi, yana kaykılıp dirseğini çıkartıp sert bir eda takınmaya çalışarak bakış atması falan aşırı komik! bu adamın girdiği triplere gülmekten programda futbolla ilgili yorumlara odaklanamıyorum. green eggs and ham'deki hervnick z. snerz'e benziyor.
    görsel
    görsel
  • tayshaun prince yerine kareem rush'ı draft ettiği için lakers genel menajeri mitch kupchak'i defterden sildiğini (bkz: defterden silmek), chicago bulls'u da gereğinden fazla yavaş oynattığı için scott skiles ile yıldızlarının barışmadığını (bkz: yıldızı barışmamak) ifade etmiştir.

.

daha sonra canlı yayına bağlanan mitch kupchak ve scott skiles ender bilgin'den özür dilemişler ve olay tatlıya bağlanmıştır.
  • lakers - sixers final serisinin bi maçında "bizim hatun da afedersin doğum yapıyo şu anda ehi ehe" diyerek baba olduğunu 75 milyona duyurmuştur. ismet badem değil, yalçın granit'le maç anlatması istenir. nedenleri ise bu başlıklarda gizlidir.
  • maclari * istanbuldan anlatmasina ragmen "evet su anda salonda korkunc bir gurultu var hakemin dudugunu duymak gercekten imkansiz" turu yorumlarda bulunup cok guzel salondan anlatirmis hissi verirdi. sebebini bilmeden sevenler grubuna ben de dahilim, avni kupeliden sonra her spiker basarili geliyor herhalde.
  • bu spiker hangi maçı anlatırsa anlatsın aklıma hep şu replik geliyor: maçtan sonra atv'de kırgın çiçekler bu arada bir kafa gollll fernandaooooo. *
  • meslek hayatını, türk futbolunun toksik ortamına katkı sağlayarak ve programlarda erman toroğlu'na anlamsız şekilde yalakalık yaparak geçiren adam.

meslek düsturu; kaliteli kalitesiz her türlü reyting iyidir olan kalitesiz televizyoncu. halbuki iyi bir insan izlenimi veriyor, keşke böyle olmasa.
  • heeeeeee, diyince önemli birşey söyleyecek zannedersin, heeeeee çay geldi'ye bağlar.
hesabın var mı? giriş yap