• çağdaşlarından vizyon ve başarı yönünden fersah fersah önde olan gerçek bir bilim insanı. umarım yolu ve bahtı her daim açık olur.
  • eskişehir osmangazi üniversitesi mühendislik mimarlık fakültesi inşaat mühendisliği bölümünde yrd.doç.dr. olarak görev yapmaktadır.
    hocaların kralıdır,çağın gerisinde kalmamış güncel bilgilerle donanımlı,ayrıca motosiklet tutkusu olduğuda kulaktan kulağa söylenmekte.
    bölümdeki odasına ugrarsanız,arka fonda bi linkin park duyarsanız şaşırmayın.
  • osmangazi üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünün hidrolik dersi hocalarındandır.

deprem sırasında baraj gövdesinde meydana gelen dalga tırmanmalarının hesaplanabilmesi için prof. dr. ismail aydın ile geliştirdikleri denklem literatüre demirel metodu olarak geçmiştir.
    çalışmanın özeti için:

https://link.springer.com/…0.1007/s11629-016-4339-y
  • hocam olur kendileri. karakterinin ve profesyonelliğinin mükemmelliği su götürmez bir gerçektir.
  • ders almışlığım vardır. amerika’dan yeni geldiği dönemdi ve komik bir ders anektodu anlatayım aklımda kalmış. sene tahminim 2017

- misafirliğe gidiyorum akrabalar bana diyor ki ender sen inşaat mühendisisin şu bizim kolonlara kalkıp bak bakayım depreme dayanıklı mı. zannediyorlar ki inşaat mühendisi doçentim diye her şeyi bileceğim. onlara bu benim uzmanlık alanım değil diyene kadar kırk takla atıyorum :))
hesabın var mı? giriş yap