şükela:  tümü | bugün
  • beğeniyle izlediğm, dinlediğim lityum vokalisti, güzel adam.. adının altına ilk ben yazdığım için benim oldu, birinç...

** *
  • algı kapıları temizlenseydi her şey insana olduğu gibi görünürdü, "sonsuz"...
    cümlesinin öznesi yüklemi eylemi. jim morrison aromalı lityum kişisi.
  • ben küçücük ergenlik koridorlarında yolumu ararken aramızdaki yaş farkına aldırmadan muhabbetlerin dibine vuran, gitarının anfisinden çıkarttığım acemice ve tekrar eden melodilere, manidar bir gülümsemeyle eşlik eden, 99'da "sözlük varmış bir de" dememi sağlamış canım ağabeyciğim...

lityum aldı başını yürüdü, yarışmalar kazandı, ödüller aldı, albümünü raflara klibini beyaz ekranlara konduruverdi. o hala aynı furkan gibi geldi bana hep. hep flash forward adamı, hep çatlak! sahnede zıpçıktı ve iflah olmaz. hep ender.

ve hep tiyatro sahnesinde oynadığı o günlerdeki gibi şarkı söyledi, yada onlar öyle sandı da o sadece oynadı.
  • lityum'un resmi facebook sayfasına göre, grupla yolları ayrılmıştır.
    buradan lityum'a başarılar diliyoruz.

--- spoiler ---

sevgili lityum dinleyicileri;

5 senemizi acısıyla tatlısıyla beraber geçirdiğimiz sayın ender furkan yaşar ile yollarımız ayrılmıştır. kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.

...lityum ilk günkü heyecanı, azmi ve en önemlisi sizlerden aldığı o büyük güçle yoluna devam edecektir.
    grup ruhunu ve kimyasını taşıyacak vokalist arayışımız devam etmktedir. en kısa sürede "sahnede" görüşmek dileğiyle.

--- spoiler ---
  • hayatın saçma geldiği anlarda, muhteşem sesiyle kulağınıza "does anybody know what we are living for?" diye fısıldar ve kendinizi yalnız hissetmemenizi sağlar.
  • kalbinin güzelliği, gözlerine baktığınızda ruhunuza dolan adamdır. adam gibi adamdır.
  • yaşlanmaması tedirginlik vericidir.