şükela:  tümü | bugün soru sor
 • skotol maddesi ile birlikte kakaya kokusunu veren etkin madde.
 • etkili bir antienflamatuar.
 • aç karnına 4 adet alınca (ki doz aşımı olmaz, bir adedi 25 mg'dır, günlük sınırı 125 mg'dır) 1 saat filan sonra balyoz etkisi yapan, kafayı zorla yastığa götüren, yastığa gitmezseni sarhoş gibi eğlendiren ilaç. öyle "uyuşturucu" kıvamında bir durum değil, 4 gündür uyumamış da uykusuzluğun sınırında son demlerinizi yaşıyormuş gibi bir his.
  yapmayın gerçi, zira ben sadece as` :ankilozan spondilit` hastası bir insan olarak dayanlılmaz ağrıların önüne geçebilmek için almış bulunuyorum. ağrılarım geçti ama öküz gibi uyku bastırdı. işbu entry'yi 150 kez düzelterek yazmış bulunuyorum çünkü uyuryazar'ım an itibariyle.
 • etken maddesi indol türevi bir non steroidal antienflamatuar olan indometazin dir.
  tüm analjezikler de olduğu gibi tok karnina alinmalidir.
 • büyük bir yanlışlık sonucu alkolle tüketirseniz, "yarından tezi yok squash senin, kick-box benim kesin kesin başliycam yaa" diye düşüncelere dalar, "dur biraz da şuraya doğru saçma sapan davranışlar sergileyeyim" diye şekilsizleşir, en son "bi pilates vardı noooldu ona" diye durulursunuz. aman diyim, alkolü ilaçla birlikte tüketmeyin.
 • fiyat performans oranı en yüksek ilaç. teşekkürler abdi ibrahim.
 • ağrı kesici diye bana verilen fakat ne zaman içsem baş ağrısı yapan ilaç.

  şimdi hakaten diş ağrısını yarım saatte geçiriyor ama ne zaman içsem sanki beynimin içine taş koymuşlar gibi bir ağrı veriyor.

  tamam diş ağrısı baş ağrısından daha dayanılmaz ama bir ağrı kesicinin yan etkisinin baş ağrısı olması nedir yahu.

  internette araştırdım içince baş ağrısı başlayan yüzlerce de adam buldum. tek değilmişim.
 • kalça ve belimdeki ağrılara gerçekten iyi gelen bir ilaç fakat uzun süre kullandığımdan mı bilmiyorum günde 1 tane alsam bile başımı döndürüyor. özellikle çok sigara ve kahve içtiğim zamanlar.
 • genelde hava sıcaklığındaki dalgalanmalarda ortaya çıkan ve 2 gün sağ 2 gün sol taraflı olarak yaşadığım dayanılmaz ağrılarım için apranax gibi ilaçlar etki etmediği için soluğu aile hekimimde almamla bugün yutmaya başladığım ilaç. boyun kökenli ağrımı dindirdi ancak bende antidepresan etkisi yaptı. (daha önceki yıllarda migren tedavisi için bir dönem efexor kullanmış birisi olarak bu hissi iyi bilirim). yan etkilerinde 'sersemlik' şeklinde ifade edilenden daha fazlasını yaşattı. yutalı 6 saat olmasına rağmen hala uzay boşluğunda salınıyormuşum gibi hissediyorum. işe ve vücut hareketlerime odaklanmakta güçlük çekiyorum. ilaçlara zor teslimiyeti olan bu bünyede bu etkileri yaptığına göre oldukça etkili bir ilaçmış bunu anladım. bundan sonra da sadece son çare olarak başvuracağım bir ilaç olarak tarihe geçti benim açımdan.
 • (bkz: voltaren sr)(bkz: cabral) ile geçmeyen sol kalça ekleminden bütün bacağa yayılan kas agrisini kısa süre içinde geçiren aşk yaşadığım antienflamatuarim. fiyat-performans puanım on. tabi ki doktorumuza ve eczacımıza danışmadan almıyoruz