şükela:  tümü | bugün
  • reklamlarda bu kadar çıkan bir ürünü ilk defa deneyip siz değerli ekşicilere tanıtmak görevini üstlendim.

endwartı mahalle eczanemizden 47 tl gibi astronomik bir fiyata aldım. lakin siğilim gidecekse makul buldum bu rakamı.

neyse önce kısaca sizi siğilimle tanıştırayım; tam işaret parmağımın tırnağının dibinde, kabuklaşmamış çok çıkık da durmayan zaman zaman sağa sola takılıp kenarı hafif kalkan acı yapan bir siğil. yaklaşık 3-4 yıldır var bende. doktora gitmeye üşendiğimden aldırmadım.televizyonda reklamını görünce evde çözüm bulmak ümidi ile satın aldım.

gelelim ilk kullanıma, kulak pamuğu çıkıyor içinden çubuk şeklinde buna emdirip siğilin üstüne sürüyorsunuz.sürdüm. sanki parmağımı kestiler arkadaş nasıl yanıyor siğil içten içten anlatamam. bu iyi bir şey herhalde. gelişmelerden editle haberdar edeceğim. bakalım kolpa mı gerçek mi bu solüsyon. haftada bir uygulanıyormuş ve 5 hafta yetiyormuş. 5-6 edit sonra bakalım vay anasını geçti siğil diyebilecek miyim. yanıyor sözlük. barnağam yanıyor. yetişin konşular yangın var. bembeyaz olmuş...

edit: siğil tabaka tabaka soyularak küçüldü.şu anda dokununca hissedilmiyor sadece bir kızarıklık kaldı. böyle bile kalsa razıyım açıkçası. alacak olursanız kullanırken içinize çekmemeye, fazladan kullanmamaya dikkat edin kuvvetli bir asit. 2 kürde 5 yıllık siğilimi eritti

edit2: bildiğin asit olduğu doğru tatlı pembe bir leke taşıyorum ben de. siğil yok.
  • bildiğin asit hani şu breaking bad'e herifi yok etmişlerdi ya aha onun ticaretini yapıyor herifler. okutun üfletin yazık çektiğiniz eziyete hadi ben eşeğim 15 yıl önce asitle eritiğim siğin hayla pembemsi bir lekesini taşıyorum.
  • verrutol başlığında anlattığım hususu kökten çözmüştür. (bkz: #63392238)

yeni entry girmeye de üşendim amk ordaki endwarts kısmını direk kopyalıyorum. işinize gelise! *

olum bu endwarts tanrının bir lütfuymuş ya lan?!?! tek bir seferde, yanlış okumadın, bir seferde tüm acıları dindirdi, siğilin anasını belledi afedersin. 2. uygulamadan sonra da siğili tarihten kazıdı namussuz. oha diyorum.
  • bir süre önce kalem olarak satılanını kullandığım ürün.

4 yıldır ayak tabanında bulunan siğilimi 1 haftalık kullanım sonrası bitirdi. birçok ürün denedim, doktora gittim ve geçmemişti. 8 aydır herhangi bir sıkıntı çıkmadı. umarım çıkmaz da çünkü ayak tabanında çıkınca sizi mahvedebilir.