• eurovision'a bu şarkıyla katılsaydık kesin birinciydik. sözlerinin türkçe bırakılıp yabancılar tarafından anlaşılmaması ön şart tabi ki. aslında bu bir itiraftır, saçma sapan sözleri olan güzel bir şarkı olarak tanımlanabilen bir şarkıdır bu. lakin hala ayşe abladan da anasından da haz etmiyorum.
  • türkiye'de cari açığı hayvan gibi körükleyen şey.
  • çok değerli bir üstadıma göre kötülerde ve delilerde bolca bulunan şey. ilkel benliğe bağlıyor.
  • "bişey eksik o da enerji
    yok ki aramızda sinerji
    tutmayınca tutmuyor işte
    seninki yaptı bana alerji"

hmm

"turp gibiyim turp
    şurup gibiyim şurup
    ben ateş sen barut
    öptüm seni şap şup"*

lakin bu enerjinin altyapısı daha iyi, ajdar yerine ayşe özyılmazel var. ayşe daha güzel hem... dinlenebilirliği var o bakımdan.
  • "enerji yaşamın ta kendisidir ve onun ruhudur; ve asıl neden enerjinin sınırı, ya da dış çemberidir, enerji sonsuz ölümdür." -william blake
  • enerji bir sistemin [ne kadar yapabilecegini] artı [ne kadar ısı yayacagını] niceleyen bir durum fonksiyonudur. manevi anlamlar yuklendiginde ise ona enerji degil osuruktan teyyare adı verilir.
  • davut güloğlu'nun, ne oldu sana ne oldu böyle şarkısına benzeyen bir şarkı. melodileri bile aynı sadece sözleri yüzde yüz enerji diye değiştirilmiş. xd
  • enerji aşağı enerji yukarı. heryer enerji oldu a.k.
    bilmem kimin çok güzel bir enerjisi var.
    sette müthiş bir enerji oluşuyor.
    geçen biri kıskançlık, nazar hakkında konuşuyordu. diyor ki 'ay bu beni bir kıskandı. nazarı değecek diye çok korktum. resmen bir enerji savaşı...'
    'tüh senin ağzını yüzünü sikeyim' dedim ama içimden tabi ki; iyi bir insan olduğum için. ama en son 'enerjine sağlık' diye bir şey duydum, sinir krizi geçirdim. amcıkağızlılık. amcıkağızlılık; başka bir şey değil.
    keyif. sinerji. enerji.
    amcıkağızlılar.
    off!!! kesicem kendimi.
    (bkz: keyif diyeni sikmek)
    (bkz: enerji diyeni sikmek)
  • başlarda sevmemiştim, yine saçma popüler bi' şarkı diye;
    ancak dilime dolandı namussuz*
    bu entry'i girerken bile dinliyorum...
  • 75 yaşındaki ablaların 96 yaşındaki delikanlı abilerimiz arasından paralı bi herif bulup cukkalama şovlarında tam da bu abinin fakirine denk gelip, "ıı ııh elektrik alamadım" diye kıvırdıkları anda çalınan şarkıymış aynı zamanda. lan yine mi tv'ye çıktı diye odamdan koştum geldim ekran başına, fakat playbackmiş neyse ki..

buradan o ablalara da seslenmek istiyorum. 220volt'u nerenize takarsanız takın size işlemez artık hanımlar, şarjlı pil bile 1000 defadan sonra bi daha elektrik almaz biliyosunuz..
hesabın var mı? giriş yap