• görünüşe göre iranlı bir saadet zinciri.

750 milyon dolara kadar vurmuş olabilecekleri iddia ediliyor. hiçbirinin türkçeyi bildiği yok. adamlar vücut diliyle adam dolandırmışlar. helal!

özetle diyorlar ki, paranızı bana yatırın, ben de size kar payı dağıtayım. teknik olarak bunda yanlış bişey yok.

yanlış şurada başlıyor: cahil ve aptal olduğu halde 3 kuruşa 5 köfte isteyen / bekleyen vatandaş zorla bu saadet zincirlerini buluyor ve kucağına atlıyor.
    sonra televizyona çıkıp beni hoplattılar diye ağlıyor.

madem bir şirkete yatırım yapmak istiyorsun ve bu işten anlıyorsun, aç bi yatırım hesabı, istanbul borsasındaki kar payı dağıtan kaya gibi birkaç firmaya yatırımını yap ve kar payını bekle.

paranı bir senede ikiye katlayamayacaksın büyük ihtimalle, çünkü öyle bir dünya yok.

kimse sana bedava para vermez. bedava peynir ancak fare kapanında bulunur.

yatırım tavsiyesidir. ve tavsiye de şu; saadet zincirlerinin kucağına atlamayın.
  • allahtan enerji bakanlığından hibe almadan bitti proje .yoksa kaldırıalacak para ne benzer çiftlik bankın bokluğuna..uyanık damat yemez di bunu zaten..
    not: sığı bokundan çıkan metan gazı ile yakıt enerjisi elde etmek istemiş te olabilir. bok enerji a.ş.
hesabın var mı? giriş yap