• bunu deneyip eden yok mu hiç?
  • 2 sene önce geldiler böyle böyle diye indirimli şudur budur. elektrik aboneliği yaptırdım. 2 sene sonra sözleşmemi feshettiler. gerekçe de bireysel müşterilerden yeterince para kazanamıyorlarmış. eski şirketin önünde 2 saat sıra beklememe mi yanayım ödediğim yeni abonelik ücretine mi bilmiyorum. uzak durun.
  • bireysel ticari ayırdetmeksizin abonelikleri feshedip müşterilerini mağdur eden firma.

çok değil 2 ay önce full pres uygulayıp tarafımı ikna ettiler ve şirketimin mevcut aboneliğini taşıdım. henüz 2.ayımız dolmamışken tek taraflı fesih yaptılar. gerekçeleri de enerji fiyatlarının çok yükselmesi. yeni türkiye böyle bir yer oldu malesef.
  • abone ettikten sonra insanı yarı yolda bırakan firma. ekonomik gelismelerden dolayı sözleşmeyi tek taraflı feshettiklerini kısa mesajla bildirdiler. şimdi gidip elektrik firması sepas'la tekrar sözleşme yapacağım. zamlı depozito ödeyeceğim. formalitesi de caba.
    suç sizde değil sizin tatlı tuzaklariniza kanıp, her gordugune atlayan bende.
hesabın var mı? giriş yap