şükela:  tümü | bugün
  • sevgili lejyoner kardeşlerim, antiller'den adriyatik'e oradan çin seddi'ne ve dahi daha uzak diyarlara, güneşi ilk kez kucaklayan mikronezya sakinleri de dahil sizlere sesleniyorum; çevrenizi böyle insanlardan temizleyin.

çünkü bunlar siz fark etmeseniz de başarılı olmanızı istemezler. farklı bir şey yapmaya kalktığınızda engel olmaya çalışırlar. aykırılık işlerine gelmez. biraz ön plana çıkarsanız 'aman canım ne gerek var' diye güya dostluk adı altında ayağınıza pranga olurlar. daima karamsardırlar, hep bir 'acabaları' vardır. bin doğru cümle kurup, araya serpiştirdikleri bir şüpheyle aklınızı bulandırırlar.

enerjisi düşük insan sizi de kendi kara deliğine çeker, onunla birlikte batın ister. sırf yalnız kalmamak adına bu insanlarla dostluk, yarenlik, arkadaşlık etmeyin. bunlarla sırf geceleri yalnız uyumamak için sevgili olmayın. düşünün 3 bin motor gücünüz var, ama sizi 1400 kapasiteyle çalıştırır bunlar. o kalan 1600 size psikolojik rahatsızlıklar olarak geri döner. tam kapasiteyle sürdürmek istiyorsanız hayatınızı, telefon açtığında sesi icra memuru gibi gelen düdük makarnalarını çıkarın hayatınızdan.
  • kendisini enerjisi düşük bulan insanı katlanılamaz derecede sıkıcı buluyordur.
  • (bkz: jeb bush)
  • b 12 testi yaptırması gereken insan. eğer mide bulantısı, halsizlik, yorgunluk, iştahsızlık, el ve ayakta uyuşma gibi şikayetleri varsa muhtemelen b 12 vitamini eksikliği vardır. başta hergün daha sonra haftada bir ve ayda bir olmak üzere belli bir süre b 12 vitamini, iğne ile vücuda enjekte edilir. ilk bir- iki iğneden sonra şikayetler önemli ölçüde azalır.
  • az önce atv'de milyoner bilmem ne bir şey sunan sunucudur.
  • en gıcık olduğum insanlardandır. benim de enerjimi emer. yahu ne gerek var ,bi kere geliyoruz şu dünyaya , tadını çıkarsana...
  • etrafındaki insanların enerjisini yansıttığım için böyle insanların yanında benim de enerjim baya düşer ve olduğumuz yerde oluşan kara delik büyüyerek tüm dünyayı yutar. aman uzak.