şükela:  tümü | bugün
 • enerya bir stfa yatırım holding grup şirketi olarak 2003 yılında kurulmuştur.
  enerya doğal gaz dağıtımında 10 yıldır 11 ilde 800.000'in üzerinde aboneye ulaşmakta olup, aynı zamanda türkiye'nin en büyük doğal gaz toptan satış yapan şirketlerinden biri olarak bütün müşterilerine en boktan hizmeti vermektedir.

  evinizde hazır olan tesisata doğal gaz göndermek için 1 hafta sizi oyalayan 40 kere telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan ve en sonunda karar destek adı altında başka bir saçmalığa sizi yönlendiren ve onların sizi daha çok oyalamasıyla kafayı yemenizi sağlayan şirkettir.

  ne şikayet edecek bir merci bulabilirsiniz ne de şikayetinizi algılayabilecek müşteri hizmetlerine.

  o kadar ki telefonunuzu direk meşgule bile alırlar!

  tekel olmanın avantajlarını kullanıyorlar.
 • bugün benden abonelik sözleşmesi adı altında 501,5 tl aldıktan sonra, 10 gün içinde depozito bedeli olarak bi 500 tl daha isteyeceklerini bildiren firma.

  yorum: ihale bedelini tüketiciye ödetmek bu olsa gerek.
 • her tekel firma gibi dilediğince at koşturan firma. şikayet etseniz ne, etmeseniz ne. memnun olsanız ne, olmasanız ne. "güzel" ülkemin özetlerinden, özet geç literatürüne eklenmesi gereken kelimelerden sadece biri. canın sıkıldığında, hakkın yendiğinde, haketmediğin muamele gördüğünde alternatifinin olmadığı ve bu durum içerisinde ayıla bayıla zengin etmek zorunda olduğun bir firma. olayı anlatmaya bile gerek yok. anlatsan ne olacak? hakkını ararsın, evet. ararsın da, aradın da ne oldu? hiç! lan bu ülkede değerimiz kodamanların cebini doldurabildiğimiz ölçüde. vay arkadaş.
 • antalya'da 2006 yılında toros gaz olarak 2011 yılından itibaren enerya doğalgaz dağıtım a.? olarak faaliyet gösteren ana dağıtım şirketi. doğalgaz aboneliklerini %90 saha satış ekibi gerçekleştirir. bireysel abonelik ücreti 501,50 tl'dir.
 • avm'den bozma binası, markası ve logosu ilk görüşte spor&sağlık merkezi olduğunu düşündürür.
 • yalancı bir firma. çalışanlarına zorla yalan söyletiyorlar resmen. "acil abone olun buralar 1-2 haftaya asfaltlanacak, 5 yıl doğalgaz kullanamayacaksınız" demişlerdi bundan yaklaşık 5 ay önce mahallede. daha asfalt yeni başladı. antalya'da tekel olmalarının getirdiği rahatlıkla müşteriye çatır çatır yalan sıkıyorlar.