şükela:  tümü | bugün
  • son derece komik oyun videoları çeken sempatik youtuber. şu an 430.000 civarı abone sayısına sahip ve yakın bir zamanda 1 milyonu rahat aşacağını düşünüyorum. oyun videosu izlemek için olmasa bile gülmek için izlenir.

bu da kanalının linki: https://www.youtube.com/…l/ucg0ha4uyuuzpzeq_us_ywvg

ek: arkadaşlar ben de sövmeye yeltenmiştim ilk izlediğimde ama güldürdü yani baya baya. canınızın sıkkın olduğu bir vakit açın izleyin, bir şekilde güldürüyor namıssız.

ek2: enes'i tanımıyorum gençler. antalyalıymış, genç bir arkadaşımızmış falan yardımcı olayım diye başlığını açtım. çok fazla oyun videosu izleyen bir insan da değilim. ve enes'e de burdan sesleniyorum: olum küfür etme lan, en azından küfürleri dönüştür falan öyle savur, çoluk çocuk çokca izliyormuş seni. canım benim yapma yavrum... guzum... yapma.
  • aptallığın prim yaptığının kanıtı. 10 saniyede iq'm düştü.
  • youtube türkiye izlememe sebebi. lokasyon değiştirin bu tiplerden kurtulun. united kingdom'da güzel içerikler oluyor tavsiye edilir.

çok samimi söylüyorum ben çocuk olsam bunu izlemezdim. şimdiki çocuklar garip.
    ne kadar vasıfsız gerzek varsa youtube kanalı açıp şaklabanlık yapıyor.

youtube'un yasaklı olduğu günleri özlettirir, öyle bir tip.
  • youtube tarafından önerileri ile boğulduğum youtuber. ulan zekama hakaret olarak algılıyorum yeminle.
  • bu çocuğu neden takip edip, ciddiye alıp, izlediklerini anlamadığım bir hayran kitlesi olan, çocuk.

bu nedir yahu
  • ilköğretim 4. sınıftaki kızıma hayatında duymadığı küfürleri duymasını sağlamış ergen kişilik. kız babasına "sokuk" "sikik" dediğinde ayıldık.
  • (bkz: enis batur)*
  • milyonlarca çocuğa küfür öğreten bir youtuber, kesinlikle kendi psikolojisi bozuk, küfürün yanında sadist eğilimleri var

uyanık olun analar-babalar, bu herifin kanalına çocuklarınızı yaklaştırmayın.
  • az önce sözlük yüzünden bu yaratığa bir adet görüntüleme kazandırdım. maddi değeri nedir bilmiyorum ama içime oturdu.
  • iticilik konusunda master, doktora falan bırakmamış çocuktur. özellikle bir iki hediye açma videosuna denk geldim de aman yarabbi o ne zorlamadır, o ne sahteliktir öyle diyecek söz bulamıyorum.