şükela:  tümü | bugün
  • son derece komik oyun videoları çeken sempatik youtuber. şu an 430.000 civarı abone sayısına sahip ve yakın bir zamanda 1 milyonu rahat aşacağını düşünüyorum. oyun videosu izlemek için olmasa bile gülmek için izlenir.

bu da kanalının linki: https://www.youtube.com/…l/ucg0ha4uyuuzpzeq_us_ywvg

ek: arkadaşlar ben de sövmeye yeltenmiştim ilk izlediğimde ama güldürdü yani baya baya. canınızın sıkkın olduğu bir vakit açın izleyin, bir şekilde güldürüyor namıssız.

ek2: enes'i tanımıyorum gençler. antalyalıymış, genç bir arkadaşımızmış falan yardımcı olayım diye başlığını açtım. çok fazla oyun videosu izleyen bir insan değilim. ve enes'e de burdan sesleniyorum: olum küfür etme lan, en azından küfürleri dönüştür falan öyle savur, çoluk çocuk çokca izliyormuş seni. canım benim yapma yavrum... guzum... yapma.
  • aptallığın prim yaptığının kanıtı. 10 saniyede iq'm düştü.
  • oyun videosu izleyen kitle ile zekası gayet iyi örtüşüyor.

(bkz: oturup oyun videosu izlemek)
  • youtube tarafından önerileri ile boğulduğum youtuber. ulan zekama hakaret olarak algılıyorum yeminle.
  • bu çocuğu neden takip edip, ciddiye alıp, izlediklerini anlamadığım bir hayran kitlesi olan, çocuk.

bu nedir yahu
  • ilköğretim 4. sınıftaki kızıma hayatında duymadığı küfürleri duymasını sağlamış ergen kişilik. kız babasına "sokuk" "sikik" dediğinde ayıldık.
  • (bkz: enis batur)*
  • milyonlarca çocuğa küfür öğreten bir youtuber, kesinlikle kendi psikolojisi bozuk, küfürün yanında sadist eğilimleri var

uyanık olun analar-babalar, bu herifin kanalına çocuklarınızı yaklaştırmayın.
  • iticilik konusunda master, doktora falan bırakmamış çocuktur. özellikle bir iki hediye açma videosuna denk geldim de aman yarabbi o ne zorlamadır, o ne sahteliktir öyle diyecek söz bulamıyorum.
  • bir diğer pewdiepie özentisi. videolarının montaj şekli bile taklit bu liselinin.