şükela:  tümü | bugün soru sor
1284 entry daha
  • an itibari ile youtube rewinds e katılmıştır.
  • yeni nesli zehirleyen, kin ve nefret aşılayan, eğitim sistemine zarar veren zararlı bir youtube'cı. herhangi bir tanıdığınız bunu izliyorsa hemen engel olun. enes batur'u cimere şikayet etmeyi de unutmayın.
  • danla bilic ve kerimcan durmaz gibi topluma kötü örnek olan youtuberlardan.
    maalesef çocuklarımız, kardeşlerimiz, yeğenlerimiz bunları izleyerek büyüyorlar.
  • asmr videoarinin neden izlendigini anlamamis.

anlamadigin olayin videosunu neden cekersin ki, amac anladigin bir seyi herkese anlatmak degil miydi ya bu iste?

asmr videosunu ilk kez duyan bir insanin bunun uyumaya yardimci olacagini anlamasi cok sürmez diye düsünüyorum. bu nesini anlamamis acaba, garip.
  • adam her gün içerik üretiyor. uğraşmayın adamla. siz de üretin para kazanın tutan yok. ben izliyorum. adamın 8.5 milyon abonesi var. sen de çek sen de izlet. öyle oturduğun yerden sık.
  • toplumun aynası. bunlar yüzünden böyle değiliz, biz böyle olduğumuz için bunlar var.
  • kendini geliştirmekten aciz, erken yaşta içi boş içeriklerle kazandığı popüleritenin getirdiği göt kalkıklığı ile yaptığı gevşek konuşmalarına internette denk geldiğimde, yüzüne karşı sövesim gelen kişicik.

tamam vurgunu yapmışsındır bunca zaman, bi uzak dur la çocuklardan artık. yeni neslin bu tarz kişilikleri izleyerek büyümesi çok üzücü.
  • ahahahahahahahaha adam sen de üret sen de para kazan demiş. bunun ürettiği şeyi düşünmek için vakit bile harcamam. tamamen çöp içerikler. biraz gelişmiş bu ülkede bu adam youtube fenomeni falan olamazdı. yolda görünce aşağılanacak biri olurdu.

not: biraz düşündüm şimdi amcama gidip video çekerken söveceğim. ne karısı ne çocukları kalacak. sanırım 7.5 milyon milyar kere izlenir ve ben de para kazanmaya başlayabilirim.
  • bunlara denk gelen nesle üzülüyorum.
3 entry daha