• hakkında iyi yorumlarda var kötü yorumlarda. ben hiçbir şekilde kendisini tanımıyordum ama çıkardığı şu filmden sonra ister istemez merak edip araştırdım ve herkesin ortak olarak linç girişiminde bulunacağını düşündüğüm bir insan olsada onu başarılı bulanların olduğunu fark edince çok şaşırdım. lan adamın tutacak bir yerini buldum, diyelim gençlere hitap ediyor, eğlenceli, sempatik vs. dersiniz anlarım ama hareketleri ve hiçbir şey anlaşılmayan konuşması ile tutulacak bir yeri olmadığını kanıtlıyor. o hareketler o tarz nedir yarabbi. zaten yorumlar sadece 'enes abi' den oluşuyor. 10 yaşındaki kitle onu buraya getirdi. şu an bu çocuğun film çekecek başarıya ulaşmasının sebebi küçük çocuk kitlesidir. o kitlenin ileride ne izleyeceğini merak ediyorum ben çocukken nat geo'da belgesel izlemekten zevk alıyordum, kids falan okuyordum. böyle bir kanalı izlemekten zevk almazdım. sahiden çocuklar neyini seviyor amk.
  • nesi komik anlamadım ama birileri gülüyor demek ki.
    bu yeni nesil çok ebleh ya. benim elime geçse döverim, bunlar gülüyor.

youtuber diye bir kavram çıktı adam da ekmeğini yiyor. bu açıdan da tebrik etmek gerek sanırım.

ebleh kitlenin ihtiyaçlarını görmek de bir yetenek neticede. ivedikler, cumali ceberler vs. kabullenilmesi gereken gerçeklikler.
  • ekşi sözlük sayesinde tanıdığım youtuber. o kadar konusu oldu ki filminin fragmanına az evvel bir görüntüleme kazandırdım. böğrüme oturdu resmen. iyiki yayınladığı videoları hiç izlememişim, keşke hiç haberim olmasaydı.
  • hog evinde yaşanan son olaylarda hakkının yendiğini düşündüğüm, tarzı bana hiç hitap etmeyen ama gene de efendiliğini koruduğu için artık kendisini taktir ettiğim kişi

olay hakkında fikirlerimi şurada yazdım(bkz: #73563381)
  • biraz önce bi çılgınlık yapıp filminin(!) fragmanını izlediğim yutubır. allah belamı vereydi de basmayaydım o play tuşuna be. çocuğum buna hayran olsa cebine uyuşturucu koyar polise ihbar ederim yemin ediyorum. vasatlık neden bu kadar yüceltiliyor bu memlekette kardeşim. neden ulan.
  • izleyenlerin bunu nasıl başardığını anlayamadığım youtuber
  • kimdir diye merak edip google'a ismini yazdığımda karşıma çıkan ilk linki tıkladım. ağzındaki suyu karşındakinin suratına püskürtüp sırıtan birileri çıktı. kapattım.
  • yaş kitlesinin küçük olan bir izleyici kitlesine sahip youtuber
  • kendisini ilk defa bugün danla bilic ile çekmiş olduğu videoda izledim. videonun özellikle ilk 2 dakikasında konuşma tarzı ve hareketleri yüzünden kendisinin ciddi anlamda bir zihinsel engeli olduğunu düşündüm.

(bkz: allahım yaratıyorsun bari takip et)
  • öncelikle internette o kadar içli dışlı adamım ama kendisini 1 hafta önce mi ne duydum. ben basketbolcu ya da chpli siyasetçi falan sanıyordum son günlerde hep bunu. youtubermış.

sonra baktım sinema filmi çekmiş ciddi ciddi (onu da şaka sanmıştım başta). film olayını görünce bakayım dedim bu kim. 2-3 video izledim korkunç.

hani karizmatik, yakışıklı bir şey mi acaba falan dedim başta ama baktım garip. konuşması kesinlikle anlaşılmıyor. tıss tıss konuşuyor.

diss atmak diye bir şey duyuyorum hep. bunu kesin bu arkadaş çıkartmıştır.

puzzle parçaları gibi oturdu kafamda bazı şeyler. yıllardır sağda solda duyduğum ama nerden çıktığını anlamadığım aptal saptal lafları kesin bu youtuberlar yayıyor milletin ağzına.

ama helal olsun çocuk baya 5-10 milyon tl gelir yapmış kendisine. yine de takdir ettim. bi bakıma jet fadıl mantığı. böyle milleti söğüşleyenlere niyeyse her şeye rağmen kızamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap