şükela:  tümü | bugün
  • takip ettiğim bir youtuber değil. ancak çocuklar arasında çok sevilen ve takip edilen bir kişi. videolarının bana hitap etmemesi nedeniyle kendisine biraz önyargılı davrandığımı farkettim. eleştirdiğim yanları çok olmuştur. ama önce kendisine ödül verip sonra geri aldık demek de pek bir abesti doğrusu.

kendisi de buna cevabını ödülü bir takipçisine hediye ederek vermiştir. velev ki pr olsun, o çocuk mutlu oldu ya sevindim be.

https://www.youtube.com/watch?v=2ulhtanlews
  • ben bu enes'i seviyorum yahu, başlığına da yazmıştım da zamanın ötesine gitmişti.

yüzümü güldürmüş videoya konu olmuş güzel hareket.
  • bence samimiyetten yoksun olan bir durumdur.

bu tarz adamlar izlenme için, reklam için artık kendi menfaatleri için ne varsa onu yaparlar malesef... yani aslında iyiliği yaparsın ve bundan kimsenin haberi olmaz, bu iyiliği başkalarından tesadüfen öğrenirsen işte o zaman samimidir, işte o zaman bir iyiliktir... ama tabii işin iç yüzünü bilemediğim için fazla da bir şey demek istemiyorum. sadece görüşümü söylüyorum.

genelde bunun gibilerin yaptığı şeyler benim gözümde paçavradır. sanırım yakın bir zamanda bu arkadaşın bir sinema filmi vizyonda olacakmış. onu da belirteyim. iyi seyirler dilerim size...
  • kendisi pet shoplardan belli dönemlerde köpek alıp bunu videolarına sık sık malzeme yapan, sonra bu köpeklere bakamayıp ölümüne sebep olan biri olduğundan hiç samimi gelmemiş olaydır.

ayrıca sözlükte bazı fanlarının olduğunu görmem, ekşi sözlük nereye gidiyor dedirtmiştir.