şükela:  tümü | bugün
  • milliyet'ten ali eyüboğlu'nun haberine göre bu rakam* yalnızca youtube'dan kazandığı paraymış enes batur'un. ben bu işlerden anlamam etmem, bana bu herif bu parayı 1 yılda kazanıyor deseydiniz, yine ''ohaa'' derdim şimdi küçük dilimi yutmakla meşgulüm. gerçi bi' yandan da ali eyüboğlu'nun söz konusu haberi dayandırdığı kaynağın ''bir ajans yönetici'' olması gibi bi' durum var ortada.
  • (bkz: stop making stupid people famous)

bu aralar ne cok yazar oldum sunu
  • vergisini ödediği ve yasalara, kurallara uygun şekilde davrandığı sürece sorun olmayan durumdur. içeriğini saçma buluyorsanız izlemez ve engellersiniz, olay biter.

adamın ürettiği içerik zaten çocuk ve gençlere yönelik. üstelik kendi yaşı da çok genç.

öyle veya böyle bu bir başarıdır. bize saçma gelse de durum böyledir çünkü neyin saçma olup neyin olmadığı çok izafi bir durum bu tür durumlarda.
  • 7,2 milyon aboneye sahip birinin zekasını sorgulayanlar var. adam daha ne yapsın, hiçbir orijinal içerik üretmeden ulaştığı sayıya bak. heykeli dikilmeli. parti kursa mhp'yi geçer.
  • ulan adam ayda 530 bin kazanacak bir kanal kurmuş, hala burda aptal insanları meşhur etmeyi kesin diye bakınız veren insanlar var.
    eleman kafasını kullanmış 7 milyondan fazla takipçi toplamış parasını kazanıyor. hem de video çekerek. daha ne yapsın abi bu adam?
    videolarını beğenmezsin, saçma bulursun bu ayrı konu ama adama aptal diyebilmek ahmak olmak lazım.
  • keriz parası oooh, helalı hoş olsun oğlum.
  • acaba vergisini veriyor mu dedirtmiştir.
  • ayda 530 bin tl mi bilinmez ama iyi kazandığı gerçektir.

bir çok insan boşuna youtube de şaklabanlık yapmıyor.