şükela:  tümü | bugün
 • yani çok mu gerekli bilmiyorum ama arabanin modeli bmw i8

  arabanin türkiyede sıfır fiyatı 200 küsür bin eurodur.
  doviz kurundan dolayı 2 milyona yakın

  ekleme:
  bu arabanin almanya fiyatı 130 bin euro
  asgari ücret 1584 euro
  82 asgari ücrete denk olan bir fiyat

  türkiye fiyatı 2.000.000 tl
  asgari ücret 2324 tl
  860 asgari ücrete denk bir fiyat

  ingiltere fiyatı 115 bin pound
  asgari ücret 1350 pound
  85 asgari ücret

  amerika fiyatı 147 bin dolar
  amerikada asgari ücret 2970 dolar imiş geçen sene yapılan zam ile birlikte
  50 asgari ücret

  başka söze gerek yok. dünya bizi kıskaniiir
 • bizim milletin yapılan iyiliği başa kakma gibi bir huyu var evlerden ırak olsun, bu nedir yahu. arabayı siz alıp hediye ettiniz apaçiye şimdi ise bu araba çok pahalı keşke beğenmeseydim/izlemeseydim dercesine aşağı çekmeye çalışıyorsunuz. başlığı açan yazara bir sözüm yok ama genellikle etraftan duyduğumuz durum bu. ulan sanki ben izledim, izlemeseydin kardeşim. valla hiç kimse kusura bakmasın izleyenlerin enayiliğinin getirisidir bu araba ve lüks yaşam. içim rahat birkez dahi izlemedim. en azından bu konuda ülkenin mallık seviyesini dahada yukarılara çekmemiş oldum.

  şimdi bana bir araba alın hediye edin desem linç edersiniz sen kimsin amk dersiniz? peki bu eleman kim amk? ben tanımıyorum sadece ismini biliyorum ve saçma/sapan uyduruk videolar çektiğini duydum/izlemedim. gerçekten merak ediyorum bu youtuberlardan kaçı izlenmeye değer içerik üretiyor. bence hiç boşuna kimse ağlamasın alan memnun, satan memnun. bu eleman açısından bence hiçbir sorun yok çalma/çırpma/hırsızlık vs yok sorun tamamen izleyende. bir bu youtuberlar birde tosun mehmet(hani şu mavi yumurta satan) çok güzel işler yapıyorlar. ellerine sağlık.

  edit: birçok mesaj geldi içeriklerinin çoğunun yabancılardan çalıntı olduğu iddiasını dile getiren ve yabancıların çekmiş olduğu videoları atan. o zaman durum çok daha vahim, resmen kendisini izleyenlerle dalga geçmiş demektir, çalıntı içeriklerle. hemde internetin bu kadar yaygın olduğu bir dönemde bunu başardığı için kendisine olan saygım bir kat daha arttı, helal olsun. güzel keriz silkelemiş. bu entry’i olurda okursa mesaj atsın bir çay/çorba ısmarlayayım. adam resmen keriz ayıklamış, çocuk yaşta.

  bu elemanın ne çok düşmanı varmış böyle. ben olsam korkardım dışarı çıkmaya neyse ki arabadan aşağı inmiyor ve sayenizde sizin gittiğiniz yerlere gitmiyorda karşılaşmıyorsunuz.

  bir grup daha var durumu en vahim olan bunlar. biz izlemedik ki çocuklar/ergenler izliyo diye konuşanlar. güzel kardeşim o zaman çoluğunuza/çocuğunuza sahip çıkın her istediği saçma şeyi izleyebiliyor mu bu küçük yaramazlar. azıcık çocuklarınıza vakit ayırın onlarla ilgilenin, sonra yok efendim ben izlemedim çocuğum izledi. hadi len ordan savunman çok daha kötü, keşke sen izlemiş olsaydın.
 • bmw i8'den başkası değildir.

  senin benim vergilerimle ankara'nın doğal bitki örtüsü haline gelmiş bu aracı özellikle çukurambar taraflarında bolca bulabilirsiniz.
 • bir seyin degerini talep belirlediginden, don't hate the player, hate the game. ben zerre sempati duymuyorum bu adama ama yapmis, talep olusmus. herkes razi. yapacak bir sey yok. kendini o sakil hallere sokup yapabiliyor olsaydin sen de yapsaydin. ayni sey bir suru sektor icin de gecerli. ayni mantikla bir futbolcunun da bir bilim insanindan cok kazanmamasi gerekir ama gercekler farkli.
 • para hatunu nasıl çeker, açıklama videosu gibi olmuş.
 • yanındaki hatun büyük ihtimalle (bkz: ecenaz üçer). ekşisözlük magazin servisi bildirdi.
 • bizim anamız babamız oku, mesleğin olsun, belli bir işin olsun vs dedi ya ve biz de bunu kendi anayasamızın ilk maddesi yaptık. işte o an bir çok şeyi kaybettik zaten.

  popçu ol, topçu ol, utanma gülerler diye salak ol, sinir bir tip ol, saygısız ol ve bunları kesinlikle kaydet deselerdi keşke :)
 • adam demiyor ki "ulan 10.000 dolar eden ikinci el clio alamıyorum arka camları elle açılan" enes batur bokluyor burda.
  ben de günahım kadar sevmem bu adamı da demek ki adamdaki iq senden benden en az bi 700 kat falan yüksek (1000 kat ediyor da söylesem iyice kendini sikersin sinirden)

  bi hesap et.

  hesap makinesi diye aratınca çıkıyor başlat çubuğunun yanından
 • gerizekalılar sayesinde alınan bir arabadır.
 • linke tıklamadan kadraj magazin olduğu anlaşılan reklamdır.
  yapmayın güzel kardeşim

  edit: yanındaki kişiye şaşıranlar olmuş
  -sen bu ay enesle takılacaksın magazine görüntü verin
  +ay daha geçen ay raymanla takıldım yanlış karşılanmaz mığğ?
  -saf kızım daha iyi işte konuşurlar tartışırlar
  -şeyma bölükbaşı olmak istiyor musun?
  +eveeğğttt
  -bir daha söyle bağır
  +eveeeğğğğğttt
  -aferin arkadaşlar evet bu motivasyonu istiyorum hadi hadi show must go on