şükela:  tümü | bugün soru sor
3143 entry daha
 • pasaportu olmadığı ve dolayısıyla vize isteyen herhangi bir ülkeye gidemediği halde, “londra’ya gidemiyorum erdoğan beni öldürtecek” diye propaganda yapan fetöcü piç.

  twitter’da “istediğim yere gidebilirim vize sorunum yok”diye paylaştığı oturum belgesinin üzerinde kocaman “this is not a united states passport” yazmasına rağmen yalan söyleyip mağdur ayağına yatıyor yavşak.
  bir sürü maklubeci mal da inanıyor tabi.
 • fethullahçı terör örgütünün abd'deki yüzü olan basketbolcu. bu fetöcü gevşeği bir de adam yerine koyup cnn'e falan canlı yayına çıkartıp masal anlattırıyorlar ya acayip sinirime dokunuyor. pensilvanyadaki oruspu çocuğunu övüp adeta bir barış güvercini olarak anlatıyor,manipülatif her şeyi kolpa olan amerikan medyası da servis ediyor biz bir şey yapamıyoruz burdan. trump'un fake news dediği kadar varlar harbiden.
 • abd'li gerizekalıları rte hakkında doldurması bence gayet iyi. evet kim sikler bu fethullahçı ibişi ama "abd'den ayrılırsam beni öldürecekler" goy goyu yaptığında bunu yiyecek birkaç on milyon whopper kafa mevcut abd'de. bu açıdan cnn'e çıkıp konuşması gayet iyi.
 • abd'lilerin ne kadar sığır insanlar olduklarını bir kez daha kanıtlayan pezevenk.

  söz konusu sığırlara göre bunun mensup olduğu terör örgütü sütten çıkmış ak kaşık (pkk türevi üç harfliler için de aynı muameleyi çekiyorlar ya neyse); örgüte ve bu pezevengin şahsına karşı çıkan herkes erdoğan destekçisi, beyni yıkanmış kişi. internet üzerindeki tartışma ortamlarında bunu canlı olarak izlemek mümkün.
 • s sport'ta kendisi yüzünden yayınlanmayan new york knicks maçları, londra'da yapılacak nba maçlarına gitmeme kararı aldığı için yayınlanmıştır.
 • türk hükümeti eski hatalarından hiç ders almadığını yine gösteriyor.

  zamanında, geceyarısı ekspresi filmi vizyona girdiğinde, bizimkiler filmin gösterimini yasaklatmaya çalışarak istemeden reklamını yapmış, filmden haberi olmayan yabancıların bile, acaba niye bu yaygarayı koparttılar, gidip bir görelim diyerek sinema salonlarına akın etmesine neden olmuşlardı. batılı ülkelerin yasalarını bilen herhangi bir dışişleri mensubu, sırf biz yalan olduğunu düşünüyoruz diye hiç bir mahkemenin o filmi yasaklatmayacağını görebilirdi. ama iki adım ötesini göremeyen hükümet sırf yapmış olmak için bu işgüzarlığı yapıp, boktan ve ırkçı bir filmi meşhur etti.

  bugün de hükümet aynı hataları yapıyor. normalde politika konuşmak istese karşısındaki kamera ekibinin sırtlarını dönüp gideceği bir durumdayken, kendisinin iadesini isteyerek, enes kenter’e fetö ve anti-türkiye propagandası yapacağı platformu kendi elleriyle veriyor. hükümet şu en basit mantık denklemini bile kuramıyor. sen daha darbe organize ettiğini düşündüğün organizasyonun başını bile iade ettiremiyorken, darbe olurken abd’de basketbolunu oynayan adamı hiç iade ettirtmezsin. fetö çıkıp darbeyi ben organize ettim dese iki güne paketleyip iade ederler. ancak enes de bunun üzerine, ben de fetö’yü sonuna kadar destekliyorum diye kameralara bağırsa yine de hiç bir amerikan mahkemesi enes’e dokunmaz. nedeni de suçun kişiselliği. suçu ve suçluyu övmek gibi bir garabetin adamların kanun kitaplarında olmaması. biz de, hiç bir sonuç çıkmayacağını bile bile enes dangalağının söylediği şeylerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaya devam edelim.
 • türkiye’de erdoğan’ı büyük lider olarak görüp, çeşitli bahanelerle (ama yol yaptı, bilmem kime posta koydu, anamı sikti vs.) öven türklerden pek bir farkını göremiyorum.

  her iki tarafta insanların gözünün içine bakarak yalan söyleme konusunda pek maharetli.

  siyasal islamcılarda default gelen bir özellik olsa gerek. kahpelikle birlikte...
 • abdullah çatlı asala infazlarını bizlere birkez daha iç çektirerek hatırlatan vatan haini köpek.

  darbede evlatları eşleri katledilmiş aileler, kumpaslarla hayatları zindan olmuş milliyetçiler, özel harekatın şehitleri için, içleri soğusun diye yavaş ve acılı bir ölüm dilerim kendisine.
 • şu an cnn international'da haberi geciyor 5 dakikadır.

  cumhurbaskanı recep tayyip erdoğan'ın kendisini hedef göstermesinden dolayı canından endişe ettiği için takımının londra'daki maçlarına katılmamayı ve abd'de kalmayı seçmiş. sorumlu kißi de anlayışla karşıladığını açıklıyor.
 • bu siyasal islamcılar niye böyle lan? hep yalan, hep mağduriyet, hep ajitasyon. default geliyor sanırım bunlarda bu özellikler.
4 entry daha