şükela:  tümü | bugün
  • https://www.youtube.com/user/war4z/featured adresinde hizmet veren youtuber.

kendisini teknoseyir'de keşfettim. takibe almamın nedeni ise pek fazla bilinmeyen faydalı ürünleri incelemesi.
  • özellikle bluetooth kulaklık incelemeleri youtube türkiye'deki en ayrıntılı ve en faydalı bluetooth kulaklık videolarındandır. sayesinde gönül rahatlığıyla alacağım kulaklığa karar verdim. severek takip ediyor, takipçilerine tek tek cevap verdiği için ayrıca teşekkür ediyoruz.

https://youtu.be/mwtrxbvwtnc
  • tws diye kısaltılan true wireless bluetooth kulaklıkları en iyi ve dolu dolu inceleyen youtuber. piyasada mevcut giriş ve orta seviye kulaklıkların tümünü inceleyip belli başlı ürünleri birbirleriyle kıyaslaması en beğendiğim özelliği.

sözümona teknoloji kanallarının (teknoseyir hariç tabi) basmakalıp, kitapçık okur gibi, "bitse de gitsek" dercesine sönük ya da kayayla parçalamalı gereksiz şebeklik içeren videolarına kıyasla temiz, sağlam incelemeler.
  • bluetooth kulaklık incelemelerini hakkıyla yapan youtuber. incelediği kulaklıkları her yönüyle ele alarak izleyenlere sunuyor.

mikrofon testi bile yapmayan tipleri gördükçe bu adamın değerinin anlaşılamadığını düşünüyorum. çünkü takipçi sayısı çok az. hatta başlığı ilk açan olacağım düşüncesiyle geldim ama ne iyi ki birileri açmış. video altında sorulan soruların çoğuna da cevap veriyor. diğer kanallar gibi bedava kulaklık gönderilen bir insan olmadığı için de düşük bütçeli aliexpress ürünlerini inceliyor. tavsiye ederim.
  • kendisi bluetooth kulaklık ararken keşfettim. bu işe tam anlamıyla kendimi adamış, her videosuna çok ciddi emekler veren bir youtuber.

diğer teknoloji kanalları gibi laf olsun diye, videonun yarısının kutu açılışına gittiği, ayaküstü çekilen videolar yapmıyor. hele bir mikrofon testi videosu var ki, anlatılmaz yaşanır. (bkz: emeğe saygı)

https://youtu.be/3bmelakxnya

tek ürün inceleme videolarının yanı sıra, ürünlerinin birbiriyle karşılaştırıldığı videolar da çekmektedir. a ile b, b ile d, a ile c, d-e-f gibi kombinasyonlarda çektiği videolarla, teknoloji dünyasına yeni bir soluk getirmiştir.**

kendisinin bir de forumu bulunmaktadır. oraya da bakmanızı tavsiye ederim.

kendisinin sayesinde 140 tl’ye çok da güzel bir kulaklık aldım. (bkz: qcy t5) apple airpods 2 ile pro arasında gidip geliyordum, videolarını izlemeseydim onlardan birini alacaktım.

izleyin, izlettirin.
  • başta kulaklık, ses sistemleri, retro konsollar vs olmak üzere az bilinen ürünleri inceleyen youtube kanalı.

kendine has bir tarzı var, güzel detayları yakalıyor ve sorulan sorulara cevap veriyor.

özetle sevdim ben kendisini.
    çizgisini bozmadan daha da büyütür kanalını umarım.
  • kulaklık inceleme konusunda dünyada tek olabilecek yutubır.

cidden helal olsun.

içerik üslup her şey 10 numara
  • özellikle bluetooth kulaklıklar için en iyi türkçe youtube kanalı. her türlü koşulda ve senaryoda testlerini gerçekleştiriyor.

kendisini dinleyip bi tane haylou gt1 siparişi verdim. hayırlısı.
  • herkesin söylediği gibi ben de kulaklık sayesinde buldum keşfettim kendisini. yaptığı iş inanılmaz. ben şu an baya ucuz bir kulaklık olan airdots kullanıyorum. ama birkaç aya bir kulaklık alacağım (daha iyi bir şey) bu yüzden açacağım kanalı izleyeceğim videolarını. bunun dışında akıllı saat/akıllı bileklik konusunda da önemli bir arşivi youtube’a kazandırıyor. yine bu alandaki içerikleriyle birkaç aya bir saat sahibi olmamı sağlayacak. ben burada ne kadar övsem vallahi yetersiz kalır. he unutmadan bir de telegram kanalı var o kanala da abone olmanızı ben öneririm. çünkü orada başta yurtdışı alışveriş siteleri olmak üzere birçok satış kanalınım kampanyalarını ve kuponlarını paylaşıyor. takır takır işleyen bir sistemi var yani adamın. severek takip ediyoruz.
  • ıncelemeleri cok detayli. kullanici deneyimi iceren incelemeler. bir ürünü incelerken tüm ayrintilari anlatiyor hatta rakip olabilecek ürünlerle kiyaslamalarda yapıyor. böyle adamlara destek olmak daha fazla kaliteli iceriklere ulaşmamızı sağlar bence.