• "ulan ben bu adama bir entry girmiştim nerede o" diye ararken entry girmediğimi farkettiğim über insan...

klişe olmuş bu girizgah ama ben de kablosuz kulaklık ihtiyacımla tanıdım bu arkadaşı... home office zamanı kablosuz kulaklık alırken 1 sene arayla iki kere videolarını hatmettiğim birisi oldu... sağ olsun kendisi sayesinde iki tane inanılmaz iyi nokta atışı kulaklık aldım bu süreçte...

ilk önce kendime daha uygun olur diye, onun tabiriyle "silikonlu" kulaklık aldım... ister mikrofon olsun ister ses kalitesi olsun muazzam çıktı (biraz kalabalık ve bol konuşmalı ortamda sıkıntılı ama o kadar olur)... hatta bana, bu entry tarihinde, sıfırı 2750tl olan rog strix go oyuncu kulaklığımı kutusuna sokturttu bu kulaklık... artık oyunlarda bile şu an ondan duyup öğrendiğim honor earbuds 2 lite kulaklığı kullanıyorum... ne artık kocaman kulaklarım acıyor kafa üstü ya da kulak üstü kulaklıklarla ne de yazın kafamın iki yanı terliyor...

sonrasında toplantılarda uzun süre takınca kulağımın içini sıcaktan ve havasızlıktan kaşındırdığı için yine onun tabiri ile "silikonsuz" olan qcy t20 aldım... ulan "hem daha ucuz, hem daha rahat ve hem de mikrofon performansı daha iyi olan kulaklığı nasıl buldun ya" dedirtti...

eğer buraları okuyorsa ve bir yazar üyeliği varsa net söylüyorum kendisini bir yemeğe (neşeli sıvılı ya da sıvısız - artık onun tercihine göre) çıkarıp uzun uzun laflamak isterim... hesaplar benden enes hocam*...

not: bu entryyi yazmadan önce üşenmedim tek tek okudum hakkındaki entryleri... ekşi'de adı başlık olup altında eksi veya nötr bile olmadan sadece övülen tek adam mı diye düşündüm...
  • bluetooth kulaklık incelemelerini hakkıyla yapan youtuber. incelediği kulaklıkları her yönüyle ele alarak izleyenlere sunuyor.

mikrofon testi bile yapmayan tipleri gördükçe bu adamın değerinin anlaşılamadığını düşünüyorum. çünkü takipçi sayısı çok az. hatta başlığı ilk açan olacağım düşüncesiyle geldim ama ne iyi ki birileri açmış. video altında sorulan soruların çoğuna da cevap veriyor. diğer kanallar gibi bedava kulaklık gönderilen bir insan olmadığı için de düşük bütçeli aliexpress ürünlerini inceliyor. tavsiye ederim.
  • bu adamın geçmişte cemaat yurduna gitmemiş olma ihtimali %3 falandır.
  • özellikle bluetooth kulaklık incelemeleri youtube türkiye'deki en ayrıntılı ve en faydalı bluetooth kulaklık videolarındandır. sayesinde gönül rahatlığıyla alacağım kulaklığa karar verdim. severek takip ediyor, takipçilerine tek tek cevap verdiği için ayrıca teşekkür ediyoruz.

https://youtu.be/mwtrxbvwtnc
  • en beğendiği 5 tws kulaklığı incelemiş izlemenizi tavsiye ederim.

https://youtu.be/v1gfry-xhby

bluetooth kulaklık almak isteyenlerin kesinlikle takip etmesi gereken biri. kulaklıkların gürültülü ve değişik ortamlarda konuşma performanslarını incelemesi bir yana ses yüksekliğine önem verenler için kulaklıklara desibel testi yaparak bir liste hazırlamış. daha önce bir örneğine rastlamadım.

kulaklık inceledikçe güncellediği liste:
    https://docs.google.com/…gipefwhued9ecz7ei/htmlview
  • emeğinin karşılığını alıp alamadığını merak ettiğim adam. ürün nasıl incelenir dersi vermeli bence güya teknoloji kanallarına.
    diğerleri influencer modundayken bu arkadaş sadece inceleme işini yapan bizden biri. bu nedenle de çok daha samimi geliyor bana.
  • bayıldım bu adama. emeğine sağlık olsun
  • özellikle bluetooth kulaklıklar için en iyi türkçe youtube kanalı. her türlü koşulda ve senaryoda testlerini gerçekleştiriyor.

kendisini dinleyip bi tane haylou gt1 siparişi verdim. hayırlısı.
  • kendisi bluetooth kulaklık ararken keşfettim. bu işe tam anlamıyla kendimi adamış, her videosuna çok ciddi emekler veren bir youtuber.

diğer teknoloji kanalları gibi laf olsun diye, videonun yarısının kutu açılışına gittiği, ayaküstü çekilen videolar yapmıyor. hele bir mikrofon testi videosu var ki, anlatılmaz yaşanır. (bkz: emeğe saygı)

https://youtu.be/3bmelakxnya

tek ürün inceleme videolarının yanı sıra, ürünlerinin birbiriyle karşılaştırıldığı videolar da çekmektedir. a ile b, b ile d, a ile c, d-e-f gibi kombinasyonlarda çektiği videolarla, teknoloji dünyasına yeni bir soluk getirmiştir.**

kendisinin bir de forumu bulunmaktadır. oraya da bakmanızı tavsiye ederim.

kendisinin sayesinde 140 tl’ye çok da güzel bir kulaklık aldım. (bkz: qcy t5) apple airpods 2 ile pro arasında gidip geliyordum, videolarını izlemeseydim onlardan birini alacaktım.

izleyin, izlettirin.
  • mütevazı, samimi ve bilgilendirici ürün incelemeleri olan arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap